Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Gry Kręgle

Celuj w strike w każdej z tych nowych i popularnych gier w kręgle! W tej kolekcji znajdują się klasyczne gry w stylu arcade oraz gry online dla wielu graczy.

Radość z gry w kręgle na wyciągnięcie ręki

Jest coś nostalgicznego w graniu w kręgle. Uczucie podekscytowania, gdy robisz pierwszy krok do przodu, aby ustawić swój rzut, odległy dźwięk brzęku szpilek, gdy ktoś uderza, lub po prostu ta krótka chwila cichej kontemplacji, gdy sznurujesz buty do kręgli przed meczem. To jasne - w kręgle chodzi o dobrą zabawę.

Chociaż gry w kręgle online mogą nie pozostawić tak silnego śladu w Twojej pamięci, są pewne plusy. Na przykład te gry w kręgle są bezpłatne i możesz grać, ile chcesz. Nie musisz się też martwić, że utkniesz palcami w otworach lub upuścisz ciężką piłkę! I możesz grać prawie natychmiast w grach jednoosobowych i online dla wielu graczy.

Najlepsze gry w kręgle online

Biorąc to pod uwagę, oto kilka doskonałych darmowych gier w kręgle, w które możesz natychmiast zanurkować:

Tryb wieloosobowy kręgli - ta wspaniała gra w kręgle oferuje klasyczną rozgrywkę zręcznościową i możesz grać z maksymalnie 6 innymi graczami. Możesz grać online z innymi graczami lub grać lokalnie.

Kręgielnia - Ta niesamowita gra ma wiele różnych powierzchni do gry i pozwala graczom wejść do ligi kręgielni i sprawdzić swoje umiejętności. Grafika i muzyka są fantastyczne, a gra ogólnie wygląda znakomicie. Co więcej, sama rozgrywka jest genialna. Graj z przeciwnikami z całego świata i weź udział w turniejach na różnych kręgielniach.

Klasyczne kręgle - W tej grze retro grasz bez zamieszania. W niektórych grach po prostu rzucasz piłką za pomocą myszy. Jednak w tej grze musisz kliknąć myszką, aby zatrzymać poruszanie się mierników, które określają moc i krzywiznę piłki. To odświeżająca zmiana, która sprawdza twoje reakcje i wyczucie czasu.


Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są najbardziej popularne Gry Kręgle?

 1. Fast Ball Jump
 2. 3D Bowling
 3. Draw Bridges
 4. Pro Bowling 3D
 5. Classic Bowling
 6. Bomb Roll
 7. Bowling Champion
 8. Bowlin' Go FRVR
 9. Fish Bowling
 10. League Bowling

Jakie są najlepsze Gry Kręgle do grania na telefonach i tabletach?

 1. 3D Bowling
 2. Bomb Roll
 3. Draw Bridges
 4. Classic Bowling
 5. Pro Bowling 3D

Czym są Gry Kręgle?

Gry w kręgle zawierają 10-pinowe kręgle jako podstawowy sport. W tych grach musisz toczyć kulę do kręgli w dół toru i strącić jak najwięcej kręgli. Istnieją dwie rynny po obu stronach toru. Jeśli piłka wyląduje w rynnie, nie zdobywa się żadnych punktów.


Zagraj w najlepszą grę online Gry Kręgle za darmo na CrazyGames, bez konieczności pobierania lub instalacji. 🎮 Zagraj w Fast Ball Jump i wiele innych już teraz!
Pokaż Więcej