Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Gry Clicker

Baw się dobrze grając w dziesiątki najlepszych gier online clicker w trendzie Cookie Clicker i Adventure Capitalist. Te gry typu "clicker" obejmują gry stopniowe i "klikacze".

Popularne gry

Zostaw Ziemię w tyle, aby ochronić ludzkość w Destination Kepler, strzelając, ulepszając i badając swoją drogę do odległej, zamieszkalnej planety. Zburzyć domy i zniszczyć niczego nie podejrzewających mieszkańców wioski z szybką sukcesją i śmiertelną skutecznością w Zombidle. Zbuduj swoje siły, aby zapewnić sobie legendarne zwycięstwa wojskowe w stylu RTS Immense Army (nazwa mówi sama za siebie) lub przeżyj życie samotnego wielkiego bohatera w Hero Symulator.

. Donald Trump w grze tongue-in-cheek, Billionaire President. Chcesz posmakować władzy na mniejszą skalę? Więc spróbuj uaktualnić Idle City. Z ponad 150 grami do zagrania, nasze gry klikające na pewno mają coś dla każdego!

Niektóre z naszych innych popularnych tytułów gier klikerów to Doge Miner 2, Tube Clicker i Grindcraft. Doge Miner 2 jest zabawną grą z klikerem, w której wykorzystuje się legendarnego psa Doge Miner - musisz pomóc mu zająć się psimi monetami i zebrać wystarczająco dużo funduszy, aby wysłać rakietę na księżyc! Tube Clicker z drugiej strony pozwala zrealizować marzenia o zostaniu sensacją na YouTube. Musisz odtworzyć szereg filmów, aby wygenerować subskrybentów i widoki oraz wykorzystać swoje pieniądze na zakup aktualizacji i kampanii marketingowych. Wreszcie mamy Grindcraft. Ta gra jest oparta na ikonicznej grze Minecraft i pozwala na przejście przez cały inwentarz Minecraft. Musisz zebrać materiały i stworzyć różne obiekty, takie jak narzędzia i stoły warsztatowe.

Jesteśmy dumni z naszej wysokiej jakości, dlatego też nasze gry wykorzystują WebGL i Flash, aby zapewnić najlepsze wrażenia wizualne i rozgrywkę. Łatwa kompatybilność z większością przeglądarek lub poprzez dodanie prostego pluginu, każda gra gwarantuje intuicyjność, płynność i - co najważniejsze - zabawę! Niezależnie od tego, która gra trafi na miejsce, Twoje wybory praktycznie nie mają końca. Bez względu na to, ile masz czasu i jak mało go masz, szybko i łatwo możesz cieszyć się przerwą od zwykłego dnia. Więc na co czekasz? Przygoda, sukces i mnóstwo zabawnych wyzwań czekają właśnie na Ciebie!


Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są najbardziej popularne Gry Clicker?

 1. Capybara Clicker 2
 2. Capybara Clicker
 3. Fishing Clicker 3D
 4. Leek Factory Tycoon
 5. Clock Clicker
 6. Planet Evolution: Idle Clicker
 7. Merging Gears
 8. Planet Clicker 2
 9. Candy Clicker 2
 10. Idle Printers 2

Jakie są najlepsze Gry Clicker do grania na telefonach i tabletach?

 1. Idle Dice
 2. Clock Clicker
 3. Candy Clicker 2
 4. Revolution Idle X
 5. MergeMine Idle

Jakie są niektóre niedoceniane Gry Clicker?

 1. Capybara Clicker
 2. Doge Miner

Czym są Gry Clicker?

Gry typu "clicker" to gatunek gier, w których mechanika opiera się na wskazywaniu i klikaniu myszą za pomocą tylko przeglądarki internetowej. Gatunek ten rozpoczął swoją działalność w 2013 roku z Cookie Clicker, ale od tego czasu rozszerzył się do setek gier.

Zagraj w najlepszą grę online Gry Clicker za darmo na CrazyGames, bez konieczności pobierania lub instalacji. 🎮 Zagraj w Capybara Clicker 2 i wiele innych już teraz!
Pokaż Więcej