Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Mr. Mine

Ocena:
9,0
(69 697 głosów)
Deweloper:
Playsaurus
Wydany:
październik 2022
Ostatnio zaktualizowany:
sierpień 2023
Technologia:
HTML5
Platformy:
Browser (desktop, mobile, tablet), iOS, Android, Steam
Strony Wiki:

Mr. Mine to świetna gra typu clicker, w której rozwijasz działalność wydobywczą. Wierć w głąb Ziemi i wydobywaj naturalne minerały i skarby na sprzedaż. Pieniądze, które zarobisz, pomogą Ci rozwinąć i ulepszyć swój biznes wydobywczy, zabierając Cię coraz dalej w głąb Ziemi.

Jak grać

Kopalnia zasobów

Wydobądź głębiej pod ziemią, aby uzyskać więcej surowców i minerałów do sprzedaży. Im głębiej będziesz kopał, natkniesz się również na skrzynie ze skarbami. Skrzynie te zawierają losowe nagrody od małych do ogromnych sum pieniędzy i zasobów.

Ukończ zadania

Podczas wydobywania w końcu dotrzesz do podziemnego miasta. W tym momencie zostaniesz wprowadzony do nowych zasobów i piramidy, w której znajdziesz zadania do wykonania.

Ulepsz swój sprzęt

Rozpoczynasz grę ze skromną łopatą do kopania. Kiedy zarobisz wystarczającą ilość waluty, możesz ulepszyć swoje metody kopania, od łopaty po młot pneumatyczny; wiercić do koparki nuklearnej, gdy zarobisz wystarczająco dużo waluty. Powyżej tego momentu ulepszenia stają się nadprzyrodzone, a robotnicy są zastępowani kosmitami i demonami!

Więcej takich gier

Przeglądaj nasze gry z klikaniem o wiele bardziej uzależniających gier bezczynnych i tytuły innych klikaczy. Jeśli lubisz patrzeć, jak imperium lub biznes rozrasta się od podstaw, sprawdź Bezczynne imperium górnicze, Chcę zostać miliarderem 2, oraz Wieża Babel.

Deweloper

Mr. Mine został opracowany przez firmę Playsaurus.

Platformy

  • przeglądarka internetowa
  • Steam

Sterowanie

Lewy przycisk myszy

Reklama
Apple Store LogoGoogle Play LogoSteam Store Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama