Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Gry w Prowadzenie Pojazdów

Graj w setki gier związanych z prowadzeniem pojazdów, w tym gry wyścigowe, gry na rowerze z przewijaniem bocznym i symulatory 3D pojazdów.

Ustaw się na miejscu kierowcy dowolnego pojazdu, od motocykli do monster trucków i szybkich supersamochodów. Istnieje szereg jednoosobowych i wieloosobowych gier jazdy dla graczy, którzy uwielbiają jeździć!

Gry wyścigowe

Zabierz swoje umiejętności jazdy na rajd lub tor wyścigowy w ekscytującej darmowej grze racing games. Jeśli chcesz doznać trzewnych wrażeń z wyścigów samochodów rajdowych na mokrych i błotnistych torach, sprawdź Dirt Rally Driver HD.

Dla klasycznego doświadczenia gry wyścigowej, wskoczyć do realistycznego Extreme Asphalt i wyścigu eleganckie samochody z maksymalną prędkością na różnych torach krajobrazowych na całym świecie. Ciesz się różnymi trybami gry i wyjątkową grafiką uniwersalną.

Większość gier wyścigowych posiada w pełni wciągającą grafikę 3D i najlepiej grać w trybie pełnoekranowym.

Gry z symulatorem jazdy

.

W pewnym momencie w historii, twórca gry zdał sobie sprawę, że w grze jazdy nie musi chodzić wyłącznie o wyścigi. Gracze są dość zadowoleni z jazdy samochodami dla samej symulacji jazdy, rozbijając je, a nawet prowadząc ciężarówki dostawcze z jednego miejsca do następnego.

Jeśli podoba ci się dźwięk jazdy ciężarówek, wypróbuj Truck Simulator: Russia aby zrealizować swoje marzenie o wyruszeniu na dalekie trasy dostawcze, oczywiście w Rosji. Weź udział w pięknej scenerii po drodze. Może się to okazać terapeutyczne, jeśli wybierzesz się w trasę.

Mamy sekcję z truck driving games. Kategoria ta obejmuje prowadzenie wszystkiego, od ciężarówek dostawczych do pługów śnieżnych i koparek.

Gry w prowadzenie na otwartej przestrzeni

Jazda szybkimi samochodami po otwartych przestrzeniach może być ekscytującym doświadczeniem. Madalin Stunt Cars 2 posiada 34 szczegółowe samochody wyścigowe i rozległe place zabaw z skokami i przeszkodami do powiększania i wykonywania fajnych trików.

Jest nawet gry jazdy sandbox, które pozwalają budować ścieżki od podstaw za pomocą elementów dróg, ramp i innych elementów. Następnie można je przetestować i pościgać się grając w Wrong Way w samochodzie swoich marzeń.

Więcej Driving Games

CrazyGames ma szeroki wybór gier jazdy. Istnieją gry zręcznościowe dla wielu graczy, w których możesz walczyć i niszczyć inne pojazdy na ogromnych arenach online. Gry związane z prowadzeniem pojazdów, w których możesz jeździć w pościgach policyjnych o dużej intensywności. Nawet gry, w których możesz prowadzić ciężarówkę Kamaz przez ekstremalne syberyjskie krajobrazy Taigi.


Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są najbardziej popularne Gry w Prowadzenie Pojazdów?

 1. Sky Riders
 2. Drift Escape
 3. City Bus Driver
 4. Super Star Car
 5. Moto X3M
 6. Highway Racer
 7. Crazy MX
 8. Super Bike The Champion
 9. Crazy for Speed
 10. Crazy Drift

Jakie są najlepsze Gry w Prowadzenie Pojazdów do grania na telefonach i tabletach?

 1. Endless Truck
 2. Street Race Fury
 3. Moto X3M
 4. Drift Escape
 5. Real Cars in City

Jakie są niektóre niedoceniane Gry w Prowadzenie Pojazdów?

 1. Moto X3M
 2. Drift Hunters

Czym są Gry w Prowadzenie Pojazdów?

Gry związane z prowadzeniem pojazdów pozwalają umieścić Cię w lub na siedzeniu pojazdu. Zazwyczaj jest to pojazd z kołami. Bujać się po torach wyścigowych w supersamochodach lub wjechać na drogę ciężarówką do przewozu materiałów. Najbardziej popularne gry związane z jazdą samochodem wyścigowym, ale jest wiele różnych z symulatorami, otwarty świat, oraz także kaskaderskie gry jazdy.

Zagraj w najlepszą grę online Gry w Prowadzenie Pojazdów za darmo na CrazyGames, bez konieczności pobierania lub instalacji. 🎮 Zagraj w Sky Riders i wiele innych już teraz!
Pokaż Więcej