Logo CrazyGames.com.pl

Gry Sportowe

Popularne Tagi

Gry sportowe pozwalają być sportowcem za pomocą tylko myszy i klawiatury. To świetny sposób na zabicie czasu podczas uprawiania ulubionych sportów w najbardziej szalony sposób w historii. Biegnij, kopnij, skacz i zdobywaj punkty na drodze do sławy! Od klasycznych dyscyplin, takich jak football czy piłka nożna, po te pełne akcji, jak skateboarding; nasze gry sportowe pozwalają palcom wygrać grę! Spójrz na niektóre z naszych gier, a zobaczysz mnóstwo wspaniałych wyborów, począwszy od grafiki w stylu rzeczywistym, a skończywszy na tych fajnych i dziwnych. Niezależnie od tego, czy lubisz gry 3D, widoki z góry na dół, czy nawet klasyczne gry 2D, przekonasz się, że podczas gdy sport ma zasady, nasze gry najwyraźniej ich nie mają!

Spróbuj swoich sił w tenisie, nie używając rąk w Sports Heads Tennis lub jednej z naszych innych gier Sports Heads. Pojedynek w powietrzu, skakanie dookoła jak gumka podczas próby zdobycia punktów w koszykówce w grach takich jak Basketball Legends i Dunkers. Jeśli chcesz zagrać w grę 2D, która zabierze Cię na przejażdżkę, spróbuj wykonać skoki i pokonać przeszkody w naszych grach skateboardowych.

Wacky jest zawsze zabawny, ale czasami po prostu chcesz poczuć to, co prawdziwe. Nie martw się, bo mamy cię na oku. Możesz ćwiczyć swoje umiejętności nurkowe, skacząc z platform i skał w Flip Diving. Obserwuj swoją drużynę z góry, grając do zwycięstwa w 4th i Goal 2016. Wybij kilka piłek z parku z realistycznym projektem 3D w Smash and Blast Baseball 2.

Dzięki WebGL i Flash'owi jesteśmy w stanie zapewnić Ci najlepszą rozgrywkę i grafikę, używając tylko Twojej przeglądarki internetowej. Więc odkurz swój mundur, weź swój sprzęt i wskakuj do Wielkiej Gry. Obiecujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie. Te mistrzostwa same się nie wygrają!


Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są najbardziej popularne Gry Sportowe?

 1. Free Kick Classic (3D Free Kick)
 2. Tap-Tap Shots
 3. Basketball Stars
 4. Crazy Flips 3D
 5. BasketBros
 6. Soccer Legends 2021
 7. 8 Ball Billiards Classic
 8. Penalty Shooters 2
 9. Basket Random
 10. Basketball Skills

Jakie są najlepsze Gry Sportowe do grania na telefonach i tabletach?

 1. 8 Ball Billiards Classic
 2. Tap-Tap Shots
 3. Cricket World Cup
 4. Bowlin' Go FRVR
 5. Basket Random

Jakie są niektóre niedoceniane Gry Sportowe?

 1. Basketball Stars
 2. BasketBros
 3. Basket Random
 4. Basketball Legends 2020

Czym są Gry Sportowe?

Gry sportowe to gry, które pozwalają na uprawianie ulubionych sportów na wiele różnych sposobów. W niektórych grach możesz zająć miejsce zawodnika lub kontrolować całą drużynę. Niektóre gry sportowe są oparte na 2D i odtwarzane z boku, ale większość z nich jest w 3D!

Zagraj w najlepszą grę online Gry Sportowe za darmo na CrazyGames, bez konieczności pobierania lub instalacji. 🎮 Zagraj w Free Kick Classic (3D Free Kick) i wiele innych już teraz!
Pokaż Więcej