Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Gry Minecraft

Więc w jakie gry można grać poza ograniczeniami zwykłego Minecraft? Na szczęście, ponieważ Minecraft był tak wpływowy, istnieje wiele gier inspirowanych przez Minecraft, aby zabrać Cię poza sferę pnączy i światów proceduralnie generowanych. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak wyglądałby Minecraft 2D?

Oryginalna Gra Minecraft

Jednakże, jeśli chcesz grać w oryginalną grę przedpremierową, Mojang wydał Minecraft Classic na 10-lecie gry. Ta wersja jest oparta na przeglądarkowej wersji gry pierwotnej.

Poruszając się po podobnych grach, jest mnóstwo Gier Minecraft w tym gatunku. Niektóre z tych gier są samozwańczymi klonami Minecrafta, jak Mine Clone 3, który charakteryzuje się wieloma podobieństwami do oryginalnej gry.

Gry zainspirowane Minecraftem

Jest wiele innowacyjnych tytułów, które wykorzystują elementy Minecraft do stworzenia zupełnie nowej gry. Chcesz niszczyć budynki przy użyciu różnych rodzajów ludzkiej i naturalnej broni? Build and Crush allows you do just that. Burzyć struktury tornadami, bombardować je bombą atomową i wiele więcej. To katarktyczne przeżycie.

gry Zombie Minecraft

Jeżeli lubisz swój blocky świat pełen akcji multiplayer, gry takie jak Pixel Gun Apocalypse 3 zaspokoją zapotrzebowanie na szybką grę FPS w środowisku podobnym do Minecraft. Inne, takie jak ShooterZ i WorldZ obejmują walkę o przetrwanie w a-blokaliptycznym krajobrazie zombie. Istnieje mnóstwo Minecraftowych gier zombie w które możesz grać w swojej przeglądarce internetowej.

Aby uzyskać więcej darmowych gier Minecraft, przejrzyj kolekcję gier i zobacz, co można znaleźć!


Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są najbardziej popularne Gry Minecraft?

 1. Bloxd.io
 2. Noob: Zombie Prison Escape
 3. Pixel Warfare
 4. Stickman Parkour 3
 5. Voxiom.io
 6. Mine Clone
 7. Noob Trolls Pro
 8. Mine Blocks
 9. Craft World
 10. Noob Miner: Escape From Prison

Jakie są najlepsze Gry Minecraft do grania na telefonach i tabletach?

 1. Bloxd.io
 2. Noob Miner: Escape From Prison
 3. Idle Noob Lumberjack
 4. Mine-Craft.io
 5. Noob: Zombie Prison Escape

Jakie są niektóre niedoceniane Gry Minecraft?

 1. Bloxd.io
 2. ISLANDER
 3. Paper Minecraft

Czym są Gry Minecraft?

Gry Minecraft są oparte na grze Minecraft. Chociaż te gry nie są Minecraftem, to jednak zawierają kilka elementów z oryginalnej gry, a przede wszystkim bloki 3D. Gry Minecraft biorą ten unikalny temat i używają go do tworzenia kreatywnych gier z zupełnie nowymi celami.

Zagraj w najlepszą grę online Gry Minecraft za darmo na CrazyGames, bez konieczności pobierania lub instalacji. 🎮 Zagraj w Bloxd.io i wiele innych już teraz!
Pokaż Więcej