Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Gry .io

Stań do walki z innymi graczami we wszystkich najnowszych grach .io. Ciesz się oryginalnymi tytułami, takimi jak Slither.io, oraz nowymi grami .io, takimi jak Betrayal.io, Shell Shockers, Krunker i Smash Karts. Możesz posortować tę listę gier .io według najnowszych, najczęściej granych i najlepszych gier .io, korzystając z filtra.

Popularne gry

Powstanie gier IO

Pierwszą grą .io była Agar.io. Została ona stworzona w 2015 roku przez Matheusa Valadaresa, brazylijskiego programistę, i wydana na forum internetowym 4chan. Stała się sensacją w jedna noc gromadząc miliony graczy. Gra posiada komórki, które rosną poprzez jedzenie agaru lub innych graczy, a które można podzielić. Agar.io został przejęty przez Miniclip kilka miesięcy po jego oryginalnym wydaniu.

Kolejne gry skupiały się na mechanice wzrostu, która sprawiła, że Agar stał się tak popularny, umacniając ideę .io jako gatunku, a nie tylko rozszerzenia domeny. Slither.io było jedną z tych gier, z tą samą prostą, ale wciągającą koncepcją, ale z wężami. Istnieją teraz coraz większe gry, takie jak Little Big Snake, które kontynuują tę koncepcję, z systemami poziomów i umiejętności dodającymi ogromną wartość powtórnej rozgrywki.

Jak grać w gry .IO

Wiele gier .io wciąż opiera się na rozwijaniu swojej postaci poprzez spożywanie jedzenia i zabijanie innych graczy. Osiągnij szczyt tabeli liderów, robiąc to wielokrotnie, aż staniesz się największy! Większość gier IO posiada:

 • Duża arena multiplayer online z konkurencyjną tabelą liderów.
 • Prosta mechanika, która sprawia, że rozgrywka jest możliwa dla każdego.
 • Gracze, którzy konsumują żywność, a często także innych graczy, aby urosnąć.
 • Przeważnie "przetrwanie najsilniejszego", czasami z rozgrywką kooperacyjną.
 • Najnowsze gry .IO

  Gry .io znacznie się rozwinęły i obejmują każdy rodzaj gry, od roztrzaskujących jajka gier FPS, takich jak Shell Shockers, po survivalową grę battle royale, Zombs Royale. Niektóre z najnowszych gier .io obejmują Smash Karts i fantastycznie futurystyczną grę FPS, Ev.io. Obie gry zostały wydane w 2020 lub 2021 roku i już zdobyły popularność na CrazyGames. Sprawdź 1v1.lol, Hole.io i Paper.io 2, aby poznać trzy kolejne fajne gry .io, w których mnóstwo graczy wraca po więcej.

  Większość gier .io działa bezproblemowo na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych, ponieważ sterowanie jest łatwe do opanowania. Przejrzyj pełną kolekcję wszystkich gier .io na tej stronie i pamiętaj, aby regularnie zaglądać do niej po najnowsze i najlepsze gry .io na przeglądarkę!


  Najczęściej Zadawane Pytania

  Jakie są najbardziej popularne Gry .io?

  1. Bloxd.io
  2. Smash Karts
  3. Shell Shockers
  4. EvoWars.io
  5. Cubes 2048.io
  6. Kirka.io
  7. Holey.io Battle Royale
  8. DEADSHOT.io
  9. Snake.io
  10. Paper.io 2

  Jakie są najlepsze Gry .io do grania na telefonach i tabletach?

  1. Bloxd.io
  2. Cubes 2048.io
  3. EvoWars.io
  4. StarBlast
  5. BattleDudes.io

  Jakie są niektóre niedoceniane Gry .io?

  1. Bloxd.io
  2. Smash Karts
  3. Shell Shockers
  4. Snake.io
  5. Paper.io 2
  6. Taming.io
  7. EvoWorld.io (FlyOrDie.io)
  8. Diep.io
  9. Build Royale
  10. Agar.io
  11. Bonk.io
  12. 1v1.LOL
  13. Krunker
  14. LOLBeans io
  15. Zombs Royale (ZombsRoyale.io)

  Czym są Gry .io?

  Gry .io to gry online w czasie rzeczywistym, w które można grać za darmo w przeglądarce internetowej. Najczęstszym motywem gier .io jest multiplayer online. Poza tym, gry te są w większości oparte na rozszerzeniu domeny .io, które oznacza "Ocean Indyjski".


  Zagraj w najlepszą grę online Gry .io za darmo na CrazyGames, bez konieczności pobierania lub instalacji. 🎮 Zagraj w Bloxd.io i wiele innych już teraz!
  Pokaż Więcej