Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Gry Strzelanki Pierwszoosobowe

Wybierz swój ulubiony ładunek broni i skocz do konkurencyjnych bitew online w każdej z tych gier strzelanek pierwszoosobowych. Możesz posortować te gry według najlepszych, nowych i najczęściej granych za pomocą filtra.

Jak grać w gry FPS

Większość gier FPS pozwalają na wybór z arsenału broni, takich jak pistolety, karabiny maszynowe, strzelby i materiałów wybuchowych. Te gry pozwalają również grać na różnych mapach 3D w różnych miejscach. Możesz grać jako część zespołu i korzystać z pracy zespołowej na swoją korzyść lub grać w innych popularnych trybach gry, takich jak free-for-all (FFA), gdzie każda osoba gra dla siebie.

Jak stać się lepszym w grach FPS

Kiedy już opanujesz podstawowe umiejętności, sprawdź te wskazówki, aby poprawić swoją grę i zacząć zgarniać zabójstwa:

 • Znajdź broń, która działa dla Ciebie
 • Nie panikuj i nie rozpylaj - myśl, celuj i strzelaj
 • Dostosuj czułość myszy do swoich potrzeb
 • Praktyka czyni mistrza, więc graj dalej!

Najlepsze gry FPS

Jeśli szukasz najlepszych przeglądarkowych gier FPS online, to jesteś we właściwym miejscu. Sortowanie według "najczęściej granych" na górze pomoże Ci odfiltrować nasze najpopularniejsze tytuły. Jak każdy profesjonalny gracz wie, gry FPS są tworzone z myślą o PC - i zawsze zawierają multiplayer online.

Shell Shockers to jedna z tych gier, ze świetnymi mapami i jajowatymi postaciami, które wyskakują i sączą żółtko, gdy je zabijesz. Bullet Force oraz Forward Assault: Remix to dwie darmowe gry FPS online, które zapewniają klasyczną, szybką i konkurencyjną rozgrywkę.

Gry FPS są jednymi z najbardziej popularnych gier na naszej stronie.

Te gry FPS są darmowe

Wszystkie gry FPS są tu darmowe do gry w przeglądarce internetowej, bez konieczności pobierania. W wiele z najlepszych tytułów najlepiej grać na PC - lub tylko na PC, ale dostępnych jest też wiele mobilnych gier FPS.

Jeśli chcesz kilka innych fajnych propozycji gier FPS, sprawdź Szalona Apokalipsa Pikseli lub zamień swoją śmiercionośną broń na pistolety paintballowe w Nowoczesny Blocky Paint.

Podobne Gatunki

Jeśli chcesz strzelać z innej perspektywy, sprawdź nasze gry z widokiem z perspektywy trzeciej osoby. Inne istotne kategorie obejmują gry snajperskie, gry karabinowe oraz gry wieloosobowe.


Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są najbardziej popularne Gry Strzelanki Pierwszoosobowe?

 1. DEADSHOT.io
 2. Build and Crush
 3. Shell Shockers
 4. Bullet Force
 5. Kirka.io
 6. BLOCOPS
 7. Hazmob FPS: Online Shooter
 8. Time Shooter 2
 9. Voxiom.io
 10. Funny Shooter 2

Jakie są najlepsze Gry Strzelanki Pierwszoosobowe do grania na telefonach i tabletach?

 1. Kirka.io
 2. Skibidi Toilets: Infection
 3. Grandfather Road Chase: Shooter
 4. DEADSHOT.io
 5. Time Shooter 2

Jakie są niektóre niedoceniane Gry Strzelanki Pierwszoosobowe?

 1. Shell Shockers
 2. Krunker

Czym są Gry Strzelanki Pierwszoosobowe?

Gry typu First Person Shooter (FPS) to strzelanki z widokiem z perspektywy pierwszej osoby. Są one często rozgrywane konkurencyjnie w trybie online. Możesz używać broni, takich jak pistolety i strzelby do potężnych bazook i taktycznie zdjąć wrogów w różnych miejscach.


Zagraj w najlepszą grę online Gry Strzelanki Pierwszoosobowe za darmo na CrazyGames, bez konieczności pobierania lub instalacji. 🎮 Zagraj w DEADSHOT.io i wiele innych już teraz!
Pokaż Więcej