Logo CrazyGames.com.pl

Gry z Pistoletami

Ćwicz swoje umiejętności strzelania i posługiwania się bronią palną w naszym asortymencie tytułów trigger happy!

Popularne Tagi

Gry z Pistoletami FPS

Gry z pistoletami zawężają gatunek strzelanek do korzystania z broni ręcznej. Gry FPS są zdecydowanie najbardziej popularnym rodzajem gier online z bronią. Gry te zapewniają środowisko 3D oparte na umiejętnościach, aby sprawdzić swój refleks, cel, i ponieść tymczasową śmierć na innych uczestników.

Założenie dla wielu z tych gier jest podobne, ale gracze wybierają swoje ulubione często przez mapy które lubią i ogólne 'czucie' gry. Głównie, będziesz w stanie wybrać z arsenału broni, zbroi i modyfikacji broni. Wiele gier FPS różnią się unikalnymi funkcjami, takimi jak atuty i umiejętności, które pozwalają uzyskać przewagę.

Gry z pistoletami są niezwykle popularne. W związku z tym, istnieje wiele tytułów do wyboru. Jeśli jesteś hardkorowym miłośnikiem FPS-ów, możesz sprawdzić Forward Assault i Krunker, które czerpią inspirację z Counter-Strike'a, magnum opus gier strzelanin pierwszoosobowych.

Gry typu Przetrwanie z Pistoletem

Czego brakuje tym grom FPS? Apokaliptycznych scenariuszy. Na szczęście, mamy gry dla zwykłych miłośników zagłady. Gry takie jak Masked Forces: Zombie Survival, gdzie można zniszczyć fale zombie i strzelać do innych graczy.

Może chcesz po prostu zwykłą grę przetrwania bez apokaliptycznych podtekstów. Battle Royale Survival to gra FPS .io, która umieszcza cię w klasycznym scenariuszu Hunger Games, gdzie musisz walczyć, aby być ostatnią osobą przy życiu!

Więcej Gier z Pistoletami!

Niezależnie od tego, w jaki rodzaj przeglądarkowej gry z pistoletami chcesz zagrać, znajdziesz ją tutaj, niezależnie od tego, czy jest to coś kreatywnego i dziwacznego, jak GunSpin, czy klasyczny FPS, jak Bullet Force. Od gier 2D z widokiem z góry na dół i z widokiem na boki po w pełni apokaliptyczny deathmatch. Znajdź swoją grę, znajdź swoją broń i zacznij strzelać.


Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są najbardziej popularne Gry z Pistoletami?

 1. Bullet Force
 2. Shell Shockers
 3. Downtown 1930s Mafia
 4. Forward Assault Remix
 5. Time Shooter 2
 6. Assault Bots
 7. Funny Shooter 2
 8. Zombs Royale (ZombsRoyale.io)
 9. Voxiom.io
 10. SocCar

Jakie są najlepsze Gry z Pistoletami do grania na telefonach i tabletach?

 1. Build Royale
 2. Subway Clash Remastered
 3. Surviv.io (Survivio)
 4. RoyaleDudes.io
 5. Time Shooter 2

Jakie są niektóre niedoceniane Gry z Pistoletami?

 1. Krunker

Czym są Gry z Pistoletami?

Gry z pistoletami to gry strzelanki, w których przejmujesz kontrolę nad pistoletem. Z bronią w ręku, będziesz go używać do rozpylania kul na swoich wrogów lub ich precyzyjne zdjąć ze snajperki. To zależy od tego, czy jesteś strzelcem wyborowym, czy też wolisz zasypywać gradem kul i wywoływać modlitwy u wrogów. Wybierz swoją pełną akcji grę o broni, załaduj i uwolnij furię z broni palnej.


W naszym zbiorze, znajdują się 342 gry z pistoletami. Gry te to zarówno gry przeglądarkowe na komputer oraz urządzenia mobilne, jak i aplikacje do korzystania z gier na telefony i tablety z systemem Android i iOS. Przedstawiamy wam gry 1-70, w tym Bullet Force, Shell Shockers, Downtown 1930s Mafia, i wiele innych darmowych gier.
Pokaż Więcej