Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Gry Przygodowe

Popularne gry

Odkrywaj Światy

Co tworzy niesamowitą przygodę? Odkrywanie. Można powiedzieć, że częścią dreszczyku emocji w grze przygodowej jest odkrywanie nowych światów.

Monster Sanctuary to ekscytująca gra, która pozwala na to. Zostaniesz pochłonięty zadaniami w starożytnych jaskiniach, lodowatych krajobrazach i pięknych lasach. Będziesz zbierać i walczyć z potworami w bardzo rozbudowanej grze z mieszanką RPG i walki PvP, wszystko w świecie 2D.

Naturalnie, istnieje wyraźne powiązanie z grami RPG i grami przygodowymi, ponieważ RPG games prawie zawsze wiąże się z postępującym rozwojem postaci i mnóstwem przygód.

Zbuduj Imperium

Nie musisz być na dole, na ziemi, w butach bohatera, aby przeżyć przygodę. Możesz być w niebie, pociągając za sznurki cywilizacji jak życzliwy marionetkarz.

Tak, mówimy o grach strategicznych. Różnica polega na tym, że zamiast rozwijać postać, rozwijasz cywilizację. Te odgórne gry RTS obejmują strategiczny, większy obraz myślenia jak rozwiązać problemy gospodarcze społeczeństwa, a często także, jak zbudować potęgę wojskową.

Jeśli to brzmi jak Twoja forma przygody, jest kilka najlepszych gier do rozważenia. Do pokojowego zbudowania świata, sprawdź Final Earth 2, relaksującą, pionową grę budowania miasta osadzoną w przestrzeni. Muzyka jest również naprawdę chillowa.

Jeśli chcesz osiągnąć pełną światową dominację w MMO strategy, Battle for the Galaxy i Goodgame Empire to dwa renomowane wybory. Można zbudować imperium w obu tych grach, ale jest też duży nacisk na bitwy.

Gry Przygodowe dla wszystkich

Gry Przygodowe obejmują szeroki zakres gier. Niezależnie od tego, czy lubisz niewinnie odkrywać nowe światy, pełne akcji przygody, czy budować imperia, na CrazyGames znajdziesz odpowiedni rodzaj przygody dla siebie. Może po prostu chcesz wędrować po Ziemi jako panda. Większość naszych gier wykorzystuje HTML5, a wszystkie są dostępne w Twojej przeglądarce internetowej od razu, za darmo.


Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są najbardziej popularne Gry Przygodowe?

 1. Stickman Escape School
 2. Dead Land: Survival
 3. Knight Hero Adventure Idle RPG
 4. Skillfite.io
 5. Rooms Home Escape
 6. Compact Conflict
 7. Escape or Die
 8. Senya and Oscar 2
 9. Adopt Children and Form Your Family
 10. The White Room

Jakie są najlepsze Gry Przygodowe do grania na telefonach i tabletach?

 1. Skillfite.io
 2. Knight Hero Adventure Idle RPG
 3. Dead Land: Survival
 4. Compact Conflict
 5. Escape or Die

Czym są Gry Przygodowe?

Gry przygodowe oferują wciągającą rozgrywkę opartą na fabule. Wyrusz w podróż przez bujne krajobrazy. Zbieraj przedmioty i rozwiązuj łamigłówki, aby przejść do następnej przygody. Buduj imperia i cywilizacje, albo przeżyj i zbadaj teren niebezpiecznych światów typu sandbox.

Zagraj w najlepszą grę online Gry Przygodowe za darmo na CrazyGames, bez konieczności pobierania lub instalacji. 🎮 Zagraj w Stickman Escape School i wiele innych już teraz!
Pokaż Więcej