Logo CrazyGames.com.pl

Gry Henry Stickmin

Dołącz do Henry'ego Stickmina w przygodzie typu choose-your-own-path z kilkoma różnymi zakończeniami w zależności od Twoich wyborów.

Popularne Tagi

Zagraj w gry Henry Stickmin Online

Seria Henry Stickmin była jedną z najpopularniejszych serii gier flash na Newgrounds.

Możesz grać w oryginalne gry Henry Stickmin za darmo w swojej przeglądarce internetowej tutaj na CrazyGames. Darmowe gry Henry Stickmin są dostępne dzięki starannie rozmieszczonym reklamom, które nie powinny zakłócać doświadczenia gry.

Henry Stickmin: Postać

Henry Stickmin jest figurką z patyczka i głównym bohaterem kolekcji gier Henry Stickmin. Zaczyna jako drobny złodziejaszek, ale to od ciebie zależy, jaką drogę obierze.

Zabawną rzeczą w tych grach jest możliwość wyboru ścieżki Henry'ego. Możesz stać się odnoszącym sukcesy agentem rządowym, właścicielem kosmicznego kurortu, łowcą nagród, kryminalistą, a nawet cyborgiem, w zależności od swoich wyborów. Jest wiele komicznych zwrotów akcji, zakrętów i ekscentrycznych ścieżek życia - ale jest też wiele sposobów na porażkę po drodze, więc bądźcie czujni.

Henry Stickmin: Kolekcja

Możesz grać w te gry Henry Stickmin za darmo, bez pobierania:

Czym są Gry Henry Stickmin?

Gry Henry Stickmin to kolekcja gier internetowych wykonanych w technologii Flash, wydanych początkowo na Newgrounds. Teraz możesz grać w tę legendarną kolekcję gier w sieci za darmo bez Flasha.


W naszym zbiorze, znajdują się 7 gry henry stickmin. Gry te to zarówno gry przeglądarkowe na komputer oraz urządzenia mobilne, jak i aplikacje do korzystania z gier na telefony i tablety z systemem Android i iOS. Przedstawiamy wam gry 1-7, w tym Infiltrating the Airship, Fleeing the Complex, Escaping the Prison, i wiele innych darmowych gier.
Pokaż Więcej