Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Gry w Ucieczkę

W tych grach ucieczki musisz uciec z różnych budynków, sytuacji, wysp i lochów. Sprawdzą one Twoją pomysłowość i umiejętności!

Wirtualne Escape Room(y)

Gry typu escape room to najpopularniejszy rodzaj gier escape. Ten gatunek gier podbił świat szturmem w postaci prawdziwych escape roomów, w których uczestnicy musieli rozwiązać szereg wskazówek i zagadek, aby uciec z pokoju, zanim skończy im się czas.

Istnieje kilka wirtualnych gier typu escape room, w które można zagrać online tutaj, na CrazyGames. Prawdopodobnie najpopularniejszą z nich jest Uciekaj lub giń autorstwa firmy isotronic. Ten deweloper ma na swoim koncie serię udanych gier w tym gatunku, do których należą m.in. Uciekaj lub giń 2 oraz Biały pokój.

Istnieją również niezwykle popularne gry typu escape room od innych twórców, takie jak Biuro komputerowe - Ucieczka oraz Ucieczka z pokoju maszyn.

Straszne gry w ucieczkę

Gry w ucieczkę są często połączone z elementami horroru. Dzięki temu sytuacja staje się jeszcze bardziej napięta i niepokojąca, a igrając ze swoimi lękami, osłabiasz zdolność jasnego myślenia. Sprawdź Przerażający krzyk babci: Straszny Freddy na ucieczkę z horroru!

Pełne akcji tytuły gier ucieczek

Jeśli lubisz gry typu escape z dużą dawką akcji, nie szukaj dalej. Pozostałości z laboratorium - sprytna gra niezależna, w której grasz jako wyhodowana w laboratorium istota obalająca swoich krzywdzących twórców. Jest też klasyczna Ucieczka z kompleksu od serii Henry Stickmin.


Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są najbardziej popularne Gry w Ucieczkę?

 1. Drift Escape
 2. SpiderDoll
 3. Endless Hot Pursuit
 4. Rooms Home Escape
 5. Puzzle Room Escape
 6. Noob: Zombie Prison Escape
 7. Exhibit of Sorrows
 8. DRAMA
 9. Metro Escape
 10. Elevator Room Escape

Jakie są najlepsze Gry w Ucieczkę do grania na telefonach i tabletach?

 1. Drift Escape
 2. Krampus
 3. Noob: Zombie Prison Escape
 4. Exhibit of Sorrows
 5. Puzzle Room Escape

Jakie są niektóre niedoceniane Gry w Ucieczkę?

 1. Trap the Cat

Czym są Gry w Ucieczkę?

Gry typu escape polegają na ucieczce z sytuacji przy użyciu umiejętności rozwiązywania problemów. Cel jest zazwyczaj prosty - uciec z pokoju lub obszaru. Zagadki i łamigłówki wymagają jednak szybkiego i logicznego myślenia, zanim upłynie czas.


Zagraj w najlepszą grę online Gry w Ucieczkę za darmo na CrazyGames, bez konieczności pobierania lub instalacji. 🎮 Zagraj w Drift Escape i wiele innych już teraz!
Pokaż Więcej