Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Gry w Ucieczkę

W tych grach ucieczki musisz uciec z różnych budynków, sytuacji, wysp i lochów. Sprawdzą one Twoją pomysłowość i umiejętności!

Popularne gry

Wirtualne Escape Room(y)

Gry typu escape room to najpopularniejszy rodzaj gier escape. Ten gatunek gier podbił świat szturmem w postaci prawdziwych escape roomów, w których uczestnicy musieli rozwiązać szereg wskazówek i zagadek, aby uciec z pokoju, zanim skończy im się czas.

Istnieje kilka wirtualnych gier typu escape room, w które można zagrać online tutaj, na CrazyGames. Prawdopodobnie najpopularniejszą z nich jest Uciekaj lub giń autorstwa firmy isotronic. Ten deweloper ma na swoim koncie serię udanych gier w tym gatunku, do których należą m.in. Uciekaj lub giń 2 oraz Biały pokój.

Istnieją również niezwykle popularne gry typu escape room od innych twórców, takie jak Biuro komputerowe - Ucieczka oraz Ucieczka z pokoju maszyn.

Straszne gry w ucieczkę

Gry w ucieczkę są często połączone z elementami horroru. Dzięki temu sytuacja staje się jeszcze bardziej napięta i niepokojąca, a igrając ze swoimi lękami, osłabiasz zdolność jasnego myślenia. Sprawdź Przerażający krzyk babci: Straszny Freddy na ucieczkę z horroru!

Pełne akcji tytuły gier ucieczek

Jeśli lubisz gry typu escape z dużą dawką akcji, nie szukaj dalej. Pozostałości z laboratorium - sprytna gra niezależna, w której grasz jako wyhodowana w laboratorium istota obalająca swoich krzywdzących twórców. Jest też klasyczna Ucieczka z kompleksu od serii Henry Stickmin.


Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są najbardziej popularne Gry w Ucieczkę?

 1. Jailbreak: Hide or Attack!
 2. Stickman Escape School
 3. SpiderDoll
 4. Drift Escape
 5. Rooms Home Escape
 6. Exhibit of Sorrows
 7. Escape or Die
 8. The White Room
 9. Endless Hot Pursuit
 10. The White Room 2

Jakie są najlepsze Gry w Ucieczkę do grania na telefonach i tabletach?

 1. Escape or Die
 2. Krampus
 3. Drift Escape
 4. Room Escape: Strange Case
 5. Exhibit of Sorrows

Czym są Gry w Ucieczkę?

Gry typu escape polegają na ucieczce z sytuacji przy użyciu umiejętności rozwiązywania problemów. Cel jest zazwyczaj prosty - uciec z pokoju lub obszaru. Zagadki i łamigłówki wymagają jednak szybkiego i logicznego myślenia, zanim upłynie czas.


Zagraj w najlepszą grę online Gry w Ucieczkę za darmo na CrazyGames, bez konieczności pobierania lub instalacji. 🎮 Zagraj w Jailbreak: Hide or Attack! i wiele innych już teraz!
Pokaż Więcej