Logo CrazyGames.com.pl

Fleeing the Complex

Ocena:
9,5
(497 272 głosów)
Wydany:
listopad 2015
Technologia:
Flash (emulated)
Platformy:
Browser (desktop, mobile, tablet), iOS
Klasyfikacja:

Jesteś uwięziony w małej celi więziennej i musisz uciec nie tylko ze swojej celi, ale z całego więzienia! Jeśli ci się nie uda, czeka cię śmierć... Fleeing the Complex to niesamowita gra w ucieczkę z postacią typu Stick. Bardzo dobrze zabezpieczone więzienie jest strzeżone przez kilku silnych żołnierzy Stick. Będziesz musiał podjąć dobre i szybkie decyzje, aby uciec z niego żywy. Powodzenia!

Tło

Wydany w 2015 roku "Fleeing the Complex" jest piątym i (jak dotąd) ostatnim sequelem serii przygodowej Henry'ego Stickmina. Podobnie jak wcześniejsze gry (Breaking the Bank, Escaping the Prison, Stealing the Diamond and Infiltrating the Airship), celem jest wybór właściwych ścieżek, narzędzi i ruchów podczas próby włamania się do lub z różnych miejsc, aby uciec - lub spowodować - kłopoty.

Cała gra opiera się na szybkim myśleniu, strategii i podejmowaniu decyzji. Po drodze znajdziesz pomoc ze strony otoczenia, a nawet starych i nowych przyjaciół. Każdy sequel jest powiązany z poprzednią grą (tzn. Ucieczka z więzienia odbywa się z powodu przestępczych działań Henry'ego w Breaking the Bank). Nie każdy dokonany wybór prowadzi do złego zakończenia, ale niektóre prowadzą do "niepowodzenia" w misji. W "Breaking the Bank", każdy wybór będzie porażką. Prawdopodobnie po to, by przygotować Henry'ego do następnej przygody, gdy będzie próbował uciec z więzienia. Fakt, że nie można tak naprawdę przewidzieć, który wybór ma największy sens, oznacza, że Ucieczka z Kompleksu jest tak samo nieprzewidywalna jak wcześniejsze gry (z wyjątkiem Breaking the Bank).

Data Wydania

Listopad 2015 r.

Twórcy Gry

Puffballs United stworzyło tę grę.

Platformy

  • Przeglądarka Web
  • Android
  • iOS
Ta wersja emuluje Flash, ponieważ nie jest już powszechnie obsługiwana. Możesz odtworzyć oryginalną wersję Flash

Sterowanie

Sterowanie jest proste. Na ekranie pojawia się decyzja, a następnie kliknięcie na opcję, akcję lub narzędzie, którego chcesz użyć.
Apple Store Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama