Logo CrazyGames.com.pl

Gry w Puzzle

Popularne Tagi

Na CrazyGames znajdziesz wiele różnych gier typu puzzle, które rzucą wyzwanie Twoim funkcjom poznawczym. Niezależnie od tego, czy chodzi o pamięć, rozpoznawanie wzorów czy umiejętności logiczne, mamy tradycyjne i nowoczesne gry logiczne, które sprawią, że poczujesz się mądrzejszy.

Gry Puzzle 3D

Dzięki nowoczesnemu rozwojowi gier, gry logiczne mogą być wizualnie wciągające, z żywymi kolorami, animacje satysfakcjonujące i grafiki 3D.

Jedną z innowacyjnych gier logicznych 3D jest Poly Art 3D. W tej grze, można rozwiązać zagadkę 3D poprzez obracanie kawałków. Piękna sztuka i animacje sprawiają, że chcesz wiedzieć, jaki problem rozwiążesz następnie.

Jeśli lubisz presję i dreszczyk emocji w pokojach do ucieczki, sprawdź House of Secrets 3D i rozwiąż tajemnicę ucieczki. Jeśli chcesz tego doświadczenia z dodatkowym terrorem związanym z ucieczką przed zabójcą, zagraj Creepy Granny Scream, a nie będziesz zawiedziony. Jeśli lubisz uciekać, mamy sekcję poświęconą Gry ucieczki.

Tradycyjne Gry Puzzle

A co z tymi klasycznymi grami logicznymi, o których była mowa wcześniej? Mamy ich mnóstwo, niektóre w tradycyjnej formie, a inne z nowym i niepowtarzalnym twistem.

Układanka Puzzle

Ciesz się przyjemnością układania puzzli bez tonącej w sercu frustracji brakujących elementów. Dlaczego nie wybierzesz Jigsaw City Trip i nie zwiedzisz ikonicznych miast świata? Możesz ustawić poziom trudności i rozwiązywać łamigłówki ikonicznych miejsc, takich jak Paryż czy Tokio. Wyobraź sobie, że musisz to zrobić za pomocą fizycznej układanki na tablicy.

Gry karciane

Karty są klasyczną rozrywką. Gry karciane przeplatają się kaskadowo przez pokolenia rodzin. Ciesz się najlepszymi z nich, takimi jak Phase 10 i Uno Online.

Jeśli grasz samodzielnie, mamy też szeroki wybór gry pasjans. Możesz grać w klasyczne gry, takie jak Klondike i Spider Solitaire, w tym Hot Air Solitaire, który zapewnia trochę wizualnej rozrywki podczas gry.

Gry słowne

Jeśli lubisz puzzle i gry karciane, prawdopodobnie lubisz też gry słowne. Bez względu na to, czy jesteś naturalnym słownikiem, czy weekendowym poszukiwaczem słów, możesz wybrać pomiędzy gamą tradycyjnych lub nowych gier słownych. Spróbuj Text Twist 2 i zobacz, ile słów możesz sobie wyobrazić, zanim skończy się twój czas!

Wszystkie gry w puzzle

Cokolwiek gra logiczna odpowiada twoim preferencjom, znajdziesz to tutaj. Większość naszych gier jest w formacie HTML5, cross-platformowym, który działa w każdej nowoczesnej przeglądarce internetowej. Niektóre gry są również w formacie Flash. Możesz grać w te gry, pozwalając na uruchamianie gry Flash, gdy pojawi się komunikat.


Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są najbardziej popularne Gry w Puzzle?

 1. Drop & Merge the Numbers
 2. Cups - Water Sort Puzzle
 3. Link
 4. Tower Swap
 5. Blocks Fill Tangram
 6. Magic Towers Solitaire
 7. Collect Em All!
 8. There Is No Game
 9. Tiles of the Simpsons
 10. 4 In A Row Connected Multiplayer Online

Jakie są najlepsze Gry w Puzzle do grania na telefonach i tabletach?

 1. Tower Swap
 2. Skydom
 3. Mahjong Classic
 4. TenTrix
 5. 10x10

Jakie są niektóre niedoceniane Gry w Puzzle?

 1. Mahjongg Solitaire
 2. 2048
 3. 10x10
 4. Sugar, Sugar
 5. Yatzy
 6. Shift
 7. Mahjong Shanghai
 8. Wood Blocks
 9. Mahjong 3D
 10. 4 in a Row
 11. TriPeaks Solitaire
 12. Gin Rummy Online
 13. Ludo King
 14. Fairway Solitaire
 15. Tropical Merge
 16. Mergest Kingdom
 17. Color by Number
 18. Block Champ
 19. Rummikub
 20. Crescent Solitaire
 21. Mahjong Connect
 22. Microsoft Solitaire Collection
 23. Pet Connect
 24. Microsoft Mahjong
 25. Spot the Difference
 26. Microsoft Spider Solitaire
 27. Jewels Blitz 4

Czym są Gry w Puzzle?

Gry w puzzle obejmują gry koncentrujące się na rozwiązywaniu zagadek. Wiele z tych gier to tradycyjne gry logiczne, słowne i gry polegające na układaniu płytek, takie jak Mah-Jong. W miarę upływu czasu gry te ewoluowały, aby włączyć wciągające gry fabularne z zawiłymi problemami do pokonania przed osiągnięciem następnego poziomu.

Zagraj w najlepszą grę online Gry w Puzzle za darmo na CrazyGames, bez konieczności pobierania lub instalacji. 🎮 Zagraj w Drop & Merge the Numbers i wiele innych już teraz!
Pokaż Więcej