Logo CrazyGames.com.pl

Gry w Puzzle

Popularne Tagi

Na CrazyGames znajdziesz wiele różnych gier typu puzzle, które rzucą wyzwanie Twoim funkcjom poznawczym. Niezależnie od tego, czy chodzi o pamięć, rozpoznawanie wzorów czy umiejętności logiczne, mamy tradycyjne i nowoczesne gry logiczne, które sprawią, że poczujesz się mądrzejszy.

Gry Puzzle 3D

Dzięki nowoczesnemu rozwojowi gier, gry logiczne mogą być wizualnie wciągające, z żywymi kolorami, animacje satysfakcjonujące i grafiki 3D.

Jedną z innowacyjnych gier logicznych 3D jest Poly Art 3D. W tej grze, można rozwiązać zagadkę 3D poprzez obracanie kawałków. Piękna sztuka i animacje sprawiają, że chcesz wiedzieć, jaki problem rozwiążesz następnie.

Jeśli lubisz presję i dreszczyk emocji w pokojach do ucieczki, sprawdź House of Secrets 3D i rozwiąż tajemnicę ucieczki. Jeśli chcesz tego doświadczenia z dodatkowym terrorem związanym z ucieczką przed zabójcą, zagraj Creepy Granny Scream, a nie będziesz zawiedziony. Jeśli lubisz uciekać, mamy sekcję poświęconą Gry ucieczki.

Tradycyjne Gry Puzzle

A co z tymi klasycznymi grami logicznymi, o których była mowa wcześniej? Mamy ich mnóstwo, niektóre w tradycyjnej formie, a inne z nowym i niepowtarzalnym twistem.

Układanka Puzzle

Ciesz się przyjemnością układania puzzli bez tonącej w sercu frustracji brakujących elementów. Dlaczego nie wybierzesz Jigsaw City Trip i nie zwiedzisz ikonicznych miast świata? Możesz ustawić poziom trudności i rozwiązywać łamigłówki ikonicznych miejsc, takich jak Paryż czy Tokio. Wyobraź sobie, że musisz to zrobić za pomocą fizycznej układanki na tablicy.

Gry karciane

Karty są klasyczną rozrywką. Gry karciane przeplatają się kaskadowo przez pokolenia rodzin. Ciesz się najlepszymi z nich, takimi jak Phase 10 i Uno Online.

Jeśli grasz samodzielnie, mamy też szeroki wybór gry pasjans. Możesz grać w klasyczne gry, takie jak Klondike i Spider Solitaire, w tym Hot Air Solitaire, który zapewnia trochę wizualnej rozrywki podczas gry.

Gry słowne

Jeśli lubisz puzzle i gry karciane, prawdopodobnie lubisz też gry słowne. Bez względu na to, czy jesteś naturalnym słownikiem, czy weekendowym poszukiwaczem słów, możesz wybrać pomiędzy gamą tradycyjnych lub nowych gier słownych. Spróbuj Text Twist 2 i zobacz, ile słów możesz sobie wyobrazić, zanim skończy się twój czas!

Wszystkie gry w puzzle

Cokolwiek gra logiczna odpowiada twoim preferencjom, znajdziesz to tutaj. Większość naszych gier jest w formacie HTML5, cross-platformowym, który działa w każdej nowoczesnej przeglądarce internetowej. Niektóre gry są również w formacie Flash. Możesz grać w te gry, pozwalając na uruchamianie gry Flash, gdy pojawi się komunikat.


Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są najbardziej popularne Gry w Puzzle?

 1. Cups - Water Sort Puzzle
 2. Drop & Merge the Numbers
 3. The Rooms: Escape Challenge
 4. Open 100 Doors
 5. Tower Swap
 6. Monster Mahjong
 7. sandspiel
 8. The Box of Secrets
 9. Parking Jam Escape
 10. City Blocks

Jakie są najlepsze Gry w Puzzle do grania na telefonach i tabletach?

 1. Tower Swap
 2. Wood Blocks
 3. sandspiel
 4. TenTrix
 5. Skydom

Jakie są niektóre niedoceniane Gry w Puzzle?

 1. Mahjongg Solitaire
 2. Yatzy
 3. 2048
 4. Sugar, Sugar
 5. 10x10
 6. Shift
 7. Mahjong Shanghai
 8. Wood Blocks
 9. 4 in a Row
 10. TriPeaks Solitaire
 11. Gin Rummy Online
 12. Mahjong 3D
 13. Fairway Solitaire
 14. Ludo King
 15. Mergest Kingdom
 16. Tropical Merge
 17. Color by Number
 18. Microsoft Solitaire Collection
 19. Rummikub
 20. Block Champ
 21. Mahjong Connect
 22. Crescent Solitaire
 23. Pet Connect
 24. Spot the Difference
 25. Microsoft Spider Solitaire
 26. Microsoft Mahjong
 27. Jewels Blitz 4

Czym są Gry w Puzzle?

Gry w puzzle obejmują gry koncentrujące się na rozwiązywaniu zagadek. Wiele z tych gier to tradycyjne gry logiczne, słowne i gry polegające na układaniu płytek, takie jak Mah-Jong. W miarę upływu czasu gry te ewoluowały, aby włączyć wciągające gry fabularne z zawiłymi problemami do pokonania przed osiągnięciem następnego poziomu.

W naszym zbiorze, znajdują się 1126 gry w puzzle. Gry te to zarówno gry przeglądarkowe na komputer oraz urządzenia mobilne, jak i aplikacje do korzystania z gier na telefony i tablety z systemem Android i iOS. Przedstawiamy wam gry 1-70, w tym Cups - Water Sort Puzzle, Drop & Merge the Numbers, The Rooms: Escape Challenge, i wiele innych darmowych gier.
Pokaż Więcej