Logo CrazyGames.com.pl

Ludo Hero

Ocena:
7,9
(113 991 głosów)
Wydany:
kwiecień 2017
Technologia:
HTML5
Platformy:
Browser (desktop, mobile, tablet), iOS, Android
Klasyfikacja:

Ludo King to internetowa gra Ludo. Możesz grać w Ludo King w trybie online dla wielu graczy lub lokalnie, a także przeciwko komputerowym przeciwnikom. Pierwszy gracz, który przesunie wszystkie cztery pionki do swojego domowego trójkąta, wygrywa!

O Ludo King

Ludo King to internetowa wersja klasycznej gry planszowej Ludo. Możesz grać z przyjaciółmi i rodziną lub z komputerem. To naprawdę łatwa do nauczenia gra, dzięki czemu jest odpowiednia dla graczy w każdym wieku.

Zasady Ludo

Ludo to gra, w którą gra od dwóch do czterech graczy. Każdy gracz musi wybrać jeden z czterech dostępnych kolorów, którymi chce grać.

Gra rozpoczyna się od każdego gracza na zmianę, który rzuca kostką. Aby gracz zaczął przesuwać pionek po planszy, musi wyrzucić szóstkę. Gdy masz w grze kilka pionów, możesz wybrać, który pion chcesz przesunąć.

Zasada sześciu

  • Jeśli masz w grze jeden lub więcej pionów, możesz wybrać, czy usunąć pion lub przesunąć go o sześć pól.
  • Gracze, którzy wyrzucą szóstkę, otrzymują dodatkowy rzut.

Zajęte place

  • Jeśli twój pionek wyląduje na polu zajętym przez przeciwnika, jego pionek wraca do swojej bazy i musi wyrzucić szóstkę, aby go wyjąć.
  • Jeśli wylądujesz na tym samym polu, co jeden z twoich pozostałych pionków, zablokuje to drogę twoim przeciwnikom.

Jak wygrać

Zauważysz pięć kwadratów każdego koloru zmierzających do środka. Gdy jeden z twoich pionków okrąży planszę, podąża tą kolorową ścieżką, aż dotrze do środka.

Gdy wszystkie cztery twoje pionki znajdą się na środku, zakończysz grę. Wygrywa ten, kto pierwszy dotrze do centrum. Inni gracze następnie walczą, aż wszystkie pionki osiągną środek.

Podobne gry

Odwiedź naszą sekcję gier planszowych, aby zagrać więcej gry planszowe online. Znajdziesz więcej ulubionych rodzin, takich jak Yatzy i Cztery z rzędu. Zobacz nasze gry karciane dla innych gier wieloosobowych do grania z przyjaciółmi i rodziną, np. Jeden w Internecie.

Deweloper

Ludo King został opracowany przez GAMETION AKA Gamotronix.

Data wydania

Kwiecień 2017

Platformy

  • przeglądarka internetowa
  • Android
  • iOS

Sterowanie

Kliknij lewym przyciskiem myszy, aby rzucić kostką i wybrać kawałek.

Reklama

Więcej Gier Z Tej Serii

Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama