Logo CrazyGames.com.pl

Gry Akcji

Nasze gry akcji obejmują klasyczne gry platformowe 2D, komiksowe przygody, strategie lub gry 3D. Baw się dobrze grając w dziesiątki najlepszych gier akcji online.

Popularne Tagi

Crazy Games oferuje szeroki wachlarz gier akcji, aby utrzymać cię w napięciu. Niezależnie od tego, czy lubisz szybkie gry strzelanki we wszystkich swoich formach, czy też emocjonujące gry zwrotnego policyjnego pościgu, wszystko to znajdziesz tutaj i możesz grać w nie na swojej przeglądarce internetowej.

Gry akcji z wyzwaniami

Gry akcji polegają na pokonywaniu wyzwań, często fizycznych. Zazwyczaj jest to element czasu reakcji i koordynacji ręka-oko, więc trzeba myśleć szybko, aby osiągnąć sukces.

Niektóre gry akcji dodać warstwę rozwiązywania problemów do tych podstawowych elementów z trudnych wyzwań i zagadek. Gry takie jak Vex 4 wymagają szybkiego myślenia, świetnej techniki i koordynacji, aby przejść przez coraz bardziej złożone struktury poziomu, które są usiane śmiertelnymi pułapkami.

Short Life 2 obejmuje również śmiertelne pułapki, ale jest znacznie łatwiejsza i zawiera zabawną fizykę gore i ragdoll.

Gry napakowane akcją

Jest też mnóstwo prostych gier akcji. Może po prostu chcesz uwolnić trochę pary i dobrze się bawić grając w gry. Może masz ochotę rozpętać chaos i masakrę. Jeśli tak, Grand Action Simulator lub bardziej absurdalny Dragon Vice City może być rodzajem chaosu, którego szukasz.

Nasze gry akcji obejmują szeroki zakres podkategorii poza zagadkami i masakrą symulatory,z walczącymi zwierzętami, i mnóstwo platformówek. Przejrzyj cały zbiór lub wypróbuj niektóre z polecanych gier. Nasze gry są oparte na technologii HTML5 i błyskawicznie można w nie zagrać na większości przeglądarek internetowych.


Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są najbardziej popularne Gry Akcji?

 1. Stickman Parkour 2: Lucky Block
 2. Ninja Hands
 3. Sandbox City - Cars, Zombies, Ragdolls!
 4. Puppet Fighter 2 Player
 5. House of Hazards
 6. Stickman Battle Fight Warriors
 7. Stickman Archero Fight
 8. Ant Colony: New War
 9. Getaway Shootout
 10. Slash Royal

Jakie są najlepsze Gry Akcji do grania na telefonach i tabletach?

 1. Getaway Shootout
 2. Merge Army
 3. Soul Not Found
 4. Ant Colony: New War
 5. Stair Race 3D

Jakie są niektóre niedoceniane Gry Akcji?

 1. Madness Project Nexus
 2. Vex 7

Czym są Gry Akcji?

Akcja to obszerna kategoria gier, które urzekają cię ciągłymi emocjami i podnieceniami. Wiele gier akcji oferują mieszankę strzelania, walki i jazdy bez dopasowania jednego typu w szczególności.

Zagraj w najlepszą grę online Gry Akcji za darmo na CrazyGames, bez konieczności pobierania lub instalacji. 🎮 Zagraj w Stickman Parkour 2: Lucky Block i wiele innych już teraz!
Pokaż Więcej