Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Gry Akcji

Nasze gry akcji obejmują klasyczne gry platformowe 2D, komiksowe przygody, strategie lub gry 3D. Baw się dobrze grając w dziesiątki najlepszych gier akcji online.

Crazy Games oferuje szeroki wachlarz gier akcji, aby utrzymać cię w napięciu. Niezależnie od tego, czy lubisz szybkie gry strzelanki we wszystkich swoich formach, czy też emocjonujące gry zwrotnego policyjnego pościgu, wszystko to znajdziesz tutaj i możesz grać w nie na swojej przeglądarce internetowej.

Gry akcji z wyzwaniami

Gry akcji polegają na pokonywaniu wyzwań, często fizycznych. Zazwyczaj jest to element czasu reakcji i koordynacji ręka-oko, więc trzeba myśleć szybko, aby osiągnąć sukces.

Niektóre gry akcji dodać warstwę rozwiązywania problemów do tych podstawowych elementów z trudnych wyzwań i zagadek. Gry takie jak Vex 4 wymagają szybkiego myślenia, świetnej techniki i koordynacji, aby przejść przez coraz bardziej złożone struktury poziomu, które są usiane śmiertelnymi pułapkami.

Short Life 2 obejmuje również śmiertelne pułapki, ale jest znacznie łatwiejsza i zawiera zabawną fizykę gore i ragdoll.

Gry napakowane akcją

Jest też mnóstwo prostych gier akcji. Może po prostu chcesz uwolnić trochę pary i dobrze się bawić grając w gry. Może masz ochotę rozpętać chaos i masakrę. Jeśli tak, Grand Action Simulator lub bardziej absurdalny Dragon Vice City może być rodzajem chaosu, którego szukasz.

Nasze gry akcji obejmują szeroki zakres podkategorii poza zagadkami i masakrą symulatory,z walczącymi zwierzętami, i mnóstwo platformówek. Przejrzyj cały zbiór lub wypróbuj niektóre z polecanych gier. Nasze gry są oparte na technologii HTML5 i błyskawicznie można w nie zagrać na większości przeglądarek internetowych.


Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są najbardziej popularne Gry Akcji?

 1. Tanks Arena io: Craft & Combat
 2. Skibidi Toilets: Infection
 3. House of Hazards
 4. Sandbox City - Cars, Zombies, Ragdolls!
 5. Getaway Shootout
 6. Merge Master Tanks: Tank Wars
 7. Noob: Zombie Prison Escape
 8. Only Up 3D Parkour: Go Ascend
 9. Stickman Parkour Master
 10. Tank Merge Royal

Jakie są najlepsze Gry Akcji do grania na telefonach i tabletach?

 1. Getaway Shootout
 2. Merge Army
 3. Slasher
 4. Merge Cannon: Chicken Defense
 5. Ant Colony: New War

Jakie są niektóre niedoceniane Gry Akcji?

 1. House of Hazards
 2. Getaway Shootout
 3. Duck Life
 4. Age Of War
 5. Jacksmith
 6. Imperium
 7. Call of War
 8. Battleship

Czym są Gry Akcji?

Akcja to obszerna kategoria gier, które urzekają cię ciągłymi emocjami i podnieceniami. Wiele gier akcji oferują mieszankę strzelania, walki i jazdy bez dopasowania jednego typu w szczególności.

Zagraj w najlepszą grę online Gry Akcji za darmo na CrazyGames, bez konieczności pobierania lub instalacji. 🎮 Zagraj w Tanks Arena io: Craft & Combat i wiele innych już teraz!
Pokaż Więcej