Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Duck Life

Ocena:
9,3
(16 126 głosów)
Technologia:
HTML5 (Unity WebGL)
Platformy:
Browser (desktop-only), iOS
Klasyfikacja:
Strony Wiki:

Duck Life to pierwsza gra z serii Duck Life. Tornado uderzyło w twoją farmę i zniszczyło wszystko. Pozostaje tylko jedno kacze jajo. Wytrenuj to kaczątko do szczytowej formy atletycznej, aby zarobić pieniądze na odbudowę farmy.

Jak grać

Pociąg

Trenuj swoją kaczkę, grając w różne minigry, które zwiększają twoje umiejętności biegania, pływania i latania. Kaczka będzie tym silniejsza i szybsza, im więcej będziesz trenować. Podczas treningu znajdziesz również monety. Postaraj się zebrać jak najwięcej!

Karmić

Odżywianie jest niezbędne dla kaczki odmiany sportowca. Możesz kupić niebieskie ziarno, które daje ogromny zastrzyk energii i jest w 100% zatwierdzone przez komitet olimpijski kaczek. Są też zwykłe zboża do ogólnego karmienia. Nakarm swoją kaczkę tymi nasionami, aby zwiększyć swój wynik energetyczny, zanim weźmiesz udział w wyścigach.

Ścigaj się z innymi

Kiedy myślisz, że twoja kaczka jest gotowa na prawdziwe zawody, możesz wziąć udział w różnych wyścigach, aby zarobić pieniądze. Tutaj możesz usiąść i patrzeć, jak twoja kaczka biegnie! Wyścigi przynoszą mnóstwo monet i odblokowują nowe przedmioty w sklepie.

Więcej takich gier

Sprawdź następną grę z serii Duck Life, Duck Life 2. Możesz również cieszyć się innymi grami biegowymi takimi jak Short Life oraz Bus and Subway Runner.

Cechy

  • Różne zabawne minigry do grania
  • Pyszne nasiona, które dodają energii
  • Upiększ swoją kaczkę różnymi estetycznymi poprawkami
  • Rywalizuj w wyścigach, aby zarabiać monety

Deweloper

Duck Life to gra Wix Games, niezależnego studia z Wielkiej Brytanii.

Sterowanie biegiem

Użyj strzałki w górę, aby skoczyć.

Sterowanie lotem

Użyj lewej i prawej strzałki, aby poruszać się w górę i w dół.

Sterowanie pływaniem

Użyj strzałki w górę, aby skakać i strzałki w dół, aby nurkować. Naciśnij lewą i prawą strzałkę, aby poruszać się w lewo i prawo.

Reklama
Apple Store Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama