Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Duck Life 3

Ocena:
9,2
(25 818 głosów)
Technologia:
HTML5 (Unity WebGL)
Platformy:
Browser (desktop-only), App Store(iOS, Android)
Klasyfikacja:
Strony Wiki:

Duck Life 3 to gra wyścigowa, w której występują genetycznie zmodyfikowane kaczki, które ewoluują w miarę postępów. Wybierz jedną z czterech ras kaczek i ewoluuj, jak ukończysz każdą ligę. Podobnie jak w poprzedniej grze, trening jest kluczowy dla zdobywania poziomów i poprawy swoich umiejętności.

Co nowego

Ewolucja

Duck Life 3 poprawia Duck Life 2, wprowadzając cztery podstawowe kaczki o różnych statystykach, które ewoluują po ukończeniu ligi. Każda liga ma zupełnie inny styl i nowe obiekty treningowe.

Ligi

W tej części są trzy ligi, umiejscowione w różnych lokalizacjach w porównaniu z pierwszą grą. Każda liga jest podzielona na eliminacje i finały. W amatorskiej lidze wyścigi odbywają się na farmie. To prawdopodobnie tam farmer wynalazł genetycznie zmodyfikowane kaczki.

Liga zaawansowana to Londyn, a profesjonalna to Wyspa Wielkanocna. Zauważysz, że poziom trudności treningów wzrasta wraz z postępami w tych ligach.

Jak grać

Podstawy

Aby zagrać w Duck Life 3, zacznij od trenowania podstawowych umiejętności twojej kaczki. Są to bieganie, latanie, wspinanie się i pływanie. Trening tych umiejętności przed wyścigiem jest niezwykle ważny. Gdy będziesz gotowy do wyścigu, po prostu obserwuj, jak twoja kaczka sobie radzi!

Postępy

Trening jest także kluczowy dla zdobywania waluty, która pozwala ci na postęp. Zbieraj jak najwięcej monet podczas treningu i kupuj karma dla kaczek, aby zwiększyć ich poziom energii.

Więcej gier

Jeśli lubisz być kaczym atletą, istnieją więcej gier z serii Duck Life. Polecamy wypróbowanie Duck Life 4 oraz Duck Life: Space. Sprawdź również nasze gry z bieganiem, jeśli szukasz podobnych gier do Duck Life.

Deweloper

Duck Life 3 zostało stworzone przez Wix Games.

Data wydania

  • Oryginalna data premiery: maj 2011
  • Aktualizacja: październik 2017

Kontynuacje

Następną fantastyczną częścią Duck Life 3 jest gra Duck Life 4. Wix Games wydał także później grę Duck Life Space, po wszystkich czterech oryginalnych grach z serii Duck Life.
Reklama
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama