Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Gry Biegowe

Popularne gry

Gry Biegowe - Szarżuj przez szereg różnych tras i torów!

Bieganie w realnym świecie jest często koniecznością. Wiele osób jednak po prostu uwielbia biegać - biorą udział w maratonach i biegach przełajowych, cieszą się z ćwiczeń i wyzwań. Bieganie jest dużym sportem w zawodach lekkoatletycznych, takich jak olimpiada, a profesjonalni biegacze mają niesamowitą wytrzymałość i siłę woli. Jeśli nie lubisz biegać lub po prostu fizycznie nie potrafisz, zawsze możesz zagrać w jedną z naszych fantastycznych gier przeglądarkowych z bieganiem! Gry Biegowe to świetna zabawa - zabierają wysiłek i fizyczny ból związany z bieganiem i zastępują go niekończącą się ilością energii i wyzwań. Gry do biegania obejmują szeroki wachlarz różnych tematów, ale założenie pozostaje takie samo - biegać po torze lub ścieżce i omijać szereg obiektów i przeszkód. Ten typ gry jest niezwykle popularny zarówno na smartfonach, jak i w przeglądarkach internetowych. Poniższe gry są jednymi z naszych najpopularniejszych tytułów do biegania. Run 3 to prosta, ale wciągająca gra - kontrolujesz obcego i musisz biegać po ścieżce 3D. Tor może się obracać, a ty możesz biegać na dowolnej z czterech ścian! Running Fred z drugiej strony jest grą opartą na horrorach - musisz spróbować uciec z nawiedzonego zamku, uruchamiając niekończącą się krwawą ruletkę. Slope to gra, która jest podobna do Run 3, ale zawiera futurystyczną grafikę i trudne kręte ścieżki. Musisz unikać czerwonych siatek i pozostać na trasie przez cały czas! Wreszcie mamy Tomb Runner - ta gra biegowa w stylu Indiana Jonesa pozwala spróbować uciec przez serię ruin świątyni i przeskakiwać przez kolczaste pułapki i zabójcze rzeki. Załóż swoje buty do biegania i sprawdź nasze inne gry biegowe już dziś!

Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są najbardziej popularne Gry Biegowe?

 1. Tag 2 3 4 Players
 2. Man Runner 2048
 3. Giant Rush!
 4. Pet Trainer Duel
 5. Super Thief Auto
 6. Ninja Escape
 7. Riot Escape
 8. Rhino Rush Stampede
 9. Robo Runner
 10. Haunted Heroes

Jakie są najlepsze Gry Biegowe do grania na telefonach i tabletach?

 1. Man Runner 2048
 2. Rhino Rush Stampede
 3. Stair Race 3D
 4. Super Thief Auto
 5. Robo Runner

Jakie są niektóre niedoceniane Gry Biegowe?

 1. Duck Life

Czym są Gry Biegowe?

Gry Biegowe zapewniają szereg różnych torów i tras, przez które musisz się ścigać. Unikaj przeszkód, zbieraj przedmioty i staraj się pokonać swój osobisty najlepszy czas!

Zagraj w najlepszą grę online Gry Biegowe za darmo na CrazyGames, bez konieczności pobierania lub instalacji. 🎮 Zagraj w Tag 2 3 4 Players i wiele innych już teraz!
Pokaż Więcej