Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Gry Bilardowe

Zagraj w bilard online w jednej z tych darmowych gier bilardowych. Czy chcesz grać przeciwko graczom online lub solo, te gry bilardowe spełnią swoje zadanie! Sortuj według najlepszych, najczęściej granych i najnowszych za pomocą filtrów.

Co to są gry bilardowe

Bilard jest klasyfikowany do sportów cue i może być również określany jako pocket billiards. Bilard jest rozgrywany na stole z sześcioma kieszeniami, w których piłki mogą być umieszczone. Istnieje wiele gier bilardowych, z których każdy ma swój własny zestaw reguł.

Jakie są najpopularniejsze gry w bilard?

8-ball Pool : Najczęściej grana gra w bilard w Stanach Zjednoczonych. Celem jest, aby wygrać kombinację i umieścić wszystkie bile kończąc na czarnej. Większość gier bilardowych opiera się na tej odmianie. Popularne gry to 8 Ball Bilard i Pool Club.

Nine-ball : Gra rotacyjna, która wykorzystuje tylko pierwsze 9 bil. Gracze muszą nawiązać kontakt z najniżej ponumerowaną bilą na stole, a gra jest wygrana przez wbicie 9-tej bili.

Three-ball: Gra rotacyjna, w której używa się tylko trzech bil. Wszystkie bile powinny być wbite do kieszeni, wygrywa gracz, który wykona ostatni strzał.

One-Pocket: Gra strategiczna, w której każdy gracz ma przydzieloną jedną z narożnych kieszeni stołu. Pierwszy gracz, który wbije 8 bil do narożnej kieszeni swojego przeciwnika wygrywa.


Zagraj w najlepszą grę online Gry Bilardowe za darmo na CrazyGames, bez konieczności pobierania lub instalacji. 🎮 Zagraj w 8 Ball Billiards Classic i wiele innych już teraz!
Pokaż Więcej