Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Gry Karciane

Zagraj w szereg zabawnych gier karcianych w swojej przeglądarce internetowej, wśród których znajdziesz takie klasyki jak remik, poker, pasjans (cierpliwość) i Uno!

Popularne gry

Gry Karciane Online

Zagraj w różne gry karciane online przeciwko innym graczom! Możesz grać w karty z dwoma lub więcej graczami w popularnych rodzinnych klasykach, takich jak Uno Online. W tej grze możesz grać przeciwko komputerowi lub innym osobom online.

Jeśli wolisz grać w grę losową i zręcznościową, przywdziej swoją najlepszą pokerową twarz i spróbuj Goodgame Poker. Jest to swobodna gra w pokera o charakterze towarzyskim - graj tylko w żetony!

Gry w Pasjansa

Gry w pasjansa są grane solo i występują w wielu odmianach. W wielu krajach europejskich grę określa się mianem cierpliwości. Ten, z którym możesz być najbardziej zaznajomiony, to: Freecell Classic.

Aby uzyskać wyjątkowy zwrot w gatunku pasjansa, sprawdź Pasjans 2048. Liczba kart, które ułożysz, musi wynosić do 2048!

Więcej gier w pasjansa znajdziesz w Solitaire Paradise. Zawierają Freecell, Złodzieje Egiptu i oczywiście klasyka Klondike.


Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są najbardziej popularne Gry Karciane?

 1. Four Colors
 2. Magic Towers Solitaire
 3. Solitaire Social
 4. Whooo?
 5. Pyramid Solitaire Ancient Egypt
 6. Hearts: Classic
 7. Club Manager 2019
 8. Survival Land
 9. Solitaire Reverse
 10. Spades

Jakie są najlepsze Gry Karciane do grania na telefonach i tabletach?

 1. Magic Towers Solitaire
 2. Solitaire FRVR
 3. Solitaire Social
 4. Spider FRVR
 5. Solitr

Jakie są niektóre niedoceniane Gry Karciane?

 1. Four Colors

Czym są Gry Karciane?

Gry karciane są rozgrywane przy użyciu kart do gry i są podzielone na różne główne kategorie. Popularne kategorie obejmują gry wędkarskie, pasjanse, gry w szachy i różne gry karciane oparte na hazardzie, takie jak poker i blackjack.


Zagraj w najlepszą grę online Gry Karciane za darmo na CrazyGames, bez konieczności pobierania lub instalacji. 🎮 Zagraj w Four Colors i wiele innych już teraz!
Pokaż Więcej