Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Gry Mahjong

Jak Grać w Mahjong

Tradycyjny Mahjong opiera się na desce składającej się ze 144 płytek ułożonych jeden na drugim. Celem Mahjong jest dopasowanie tych samych płytek poprzez przesuwanie ich obok siebie. Jest to jednak możliwe tylko wtedy, gdy można przesunąć płytkę w lewo lub w prawo, nie przeszkadzając innym płytkom.

Kiedy ukończysz jeden poziom płytek, płytki poniżej zostaną odsłonięte, co pozwoli Ci dopasować te i kontynuować postęp w dół wieży.

Tradycyjne gry Mahjong

Gotowy, by znaleźć drogę w dół 144 kafelków zagadkowych symboli? Zacznij od tradycyjnych gier Mahjong aby nauczyć się podstaw i wyczulić swoje oko na drobne szczegóły.

Mahjong Classic jest wspaniałym punktem wyjścia. Jest to prosty pasjansa Mahjong Solitaire z widokiem z góry na dół i tradycyjnymi chińskimi symbolami. Użyj podpowiedzi, gdy utkniesz!

Kiedy już przybijesz oryginał, możesz grać z różnymi układami Mahjong w Mahjong Real. Istnieje wiele gier Mahjong, które ściśle odpowiadają oryginalnej grze, ale posiadają różne układy i perspektywy dla odmiany.

Modernistyczne gry Mahjong

Wyjdź poza ograniczenia tradycji do świata kreatywnych tytułów Mahjong. Wiele gier przyniosło świeże pomysły w obręb gier Mahjong.

Mahjong Dark Dimensions jest jednym z takich innowacyjnych tytułów. Tytuł ten zawiera grę Mahjong na obrotowej kostce 3D, z nowoczesnymi elementami gry, takimi jak mnożniki wyników i bonusy, które Cię nagradzają. Czas jest również czynnikiem ograniczającym, tylko po to, aby dodać grze trudności. Ta gra jest wspaniałym testem mózgu dla doświadczonego gracza.

Niektóre gry Mahjong zastępują tradycyjne symbole popularnymi postaciami, takimi jak Tiles of the Simpsons and Hello Kitty Mahjong, dodając tylko odrobinę nowoczesnego obrazu dla graczy zaczynających od gier z dopasowaniem do kafelków.


Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są najbardziej popularne Gry Mahjong?

 1. Mahjongg Solitaire
 2. Onet Connect Classic
 3. Butterfly Shimai
 4. Om Nom Connect Classic
 5. Mahjong Sweet Connection
 6. Tasty Match: Mahjong Pairs
 7. Resize Mahjong
 8. Cafe 3 in a Row
 9. Mahjong Kitchen
 10. Monster Mahjong

Jakie są najlepsze Gry Mahjong do grania na telefonach i tabletach?

 1. Mahjongg Solitaire
 2. Onet Connect Classic
 3. Butterfly Shimai
 4. Valentine Mahjong
 5. Om Nom Connect Classic

Jakie są niektóre niedoceniane Gry Mahjong?

 1. Rummikub

Czym są Gry Mahjong?

Mahjong to klasyczna gra polegająca na dobieraniu płytek, która stanowi wyzwanie dla twojego mózgu. Mahjong Solitaire jest typowym wariantem gry online, który jest jednoosobową wersją oryginalnego czteroosobowego chińskiego Mahjong. Wybór tradycyjnych i innowacyjnych gier Mahjong znajdziesz tutaj, aby przeglądać.

Zagraj w najlepszą grę online Gry Mahjong za darmo na CrazyGames, bez konieczności pobierania lub instalacji. 🎮 Zagraj w Mahjongg Solitaire i wiele innych już teraz!
Pokaż Więcej