Logo CrazyGames.com.pl

Gry Planszowe

Zagraj w swoje ulubione gry planszowe online. Czy to ludo, szachy, czy warcaby, znajdziesz najlepsze gry planszowe w naszej rosnącej kolekcji. Możesz użyć filtrów, aby sortować według najlepszych, najnowszych i najczęściej granych.

Popularne Tagi

Sprawdź swoje umiejętności w naszych klasycznych grach planszowych

O ile gry wideo zdominowały świat gier, gry planszowe przetrwały próbę czasu. Wprowadziliśmy te klasyczne gry we współczesność. Mamy fantastyczny wybór najlepszych gier planszowych, w które możesz grać online na smartfonie, komputerze stacjonarnym lub tablecie.

Jeśli lubisz klasyczne tytuły, takie jak szachy, ludo i Yahtzee, to trafiłeś we właściwe miejsce! Już dziś możesz wypróbować gry, poznać zestaw zasad i zacząć grać w najlepsze gry planszowe online.

W jakie nowoczesne gry planszowe możesz grać online?

Zarówno dzieci, jak i dorośli mogą cieszyć się tymi wspaniałymi grami. Wiele osób ucieszy rodzinną noc gier - teraz możesz to zrobić na komputerze lub tablecie! Ale jakich konkretnych rodzajów gier planszowych możesz się spodziewać? Istnieje mnóstwo klasycznych rodzinnych gier planszowych, w tym:

To tylko niektóre z klasycznych tytułów dostępnych w CrazyGames. Istnieje również szereg gry strategiczne, gry karciane, oraz gry kooperacyjne. Mamy dla Ciebie ponad 70 różnych tytułów. Nasza lista gier planszowych jest często aktualizowana, więc zajrzyj tu ponownie.

Czego możesz się spodziewać po tych niesamowitych grach planszowych?

Gry takie jak te mogą się różnić w zależności od kategorii, ale mają wspólne cechy. Po pierwsze, zwykle grasz na planszy lub wyznaczonym obszarze gry. Po drugie, często masz pionki (takie jak pionki w szachach, domino i warcaby). Wiele gier planszowych wykorzystuje również kości, co wprowadza element losowy.

Planszowe gry fabularne często zawierają pojedyncze elementy postaci, które można przesuwać po planszy. Gry planszowe przeglądarkowe zwykle oferują szereg trybów, takich jak:

 • Gry dla jednego gracza kontra przeciwnicy AI
 • Gry wieloosobowe kontra przyjaciele na tym samym urządzeniu
 • Gry wieloosobowe kontra przeciwnicy online

Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są najbardziej popularne Gry Planszowe?

 1. Chess Online Multiplayer
 2. Whooo?
 3. Mahjongg Solitaire
 4. 4 In A Row Connected Multiplayer Online
 5. Tic Tac Toe Online
 6. Maze Worlds
 7. Guess Who?
 8. Snakes and Ladders
 9. Yatzy
 10. Parcheesi Online

Jakie są najlepsze Gry Planszowe do grania na telefonach i tabletach?

 1. Mahjongg Solitaire
 2. Mahjong Real
 3. Blooming Gardens
 4. Mahjong Shanghai
 5. Tic Tac Toe Online

Jakie są niektóre niedoceniane Gry Planszowe?

 1. Yahtzee Online
 2. Backgammon Online
 3. Mahjong Online
 4. Rummikub
 5. Checkers Online
 6. Pyramid Solitaire

Czym są Gry Planszowe?

Gry planszowe to gry stołowe, które zazwyczaj odbywają się na oznaczonej powierzchni do gry. Ludzie grają w gry planszowe od tysięcy lat, a gry takie jak Backgammon mają ponad 5000 lat. Teraz możesz w nie grać za darmo w swojej przeglądarce internetowej za pomocą jednego kliknięcia!


Zagraj w najlepszą grę online Gry Planszowe za darmo na CrazyGames, bez konieczności pobierania lub instalacji. 🎮 Zagraj w Chess Online Multiplayer i wiele innych już teraz!
Pokaż Więcej