Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Tic Tac Toe Online

Ocena:
7,9
(99 390 głosów)
Technologia:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasyfikacja:
Strony Wiki:

Zagraj w Tic Tac Toe online - klasyczną grę w kółko i krzyżyk. Możesz grać w Tic Tac Toe za darmo online przeciwko innym graczom, komputerowi lub znajomemu w lokalnym trybie wieloosobowym.

Jak grać w Tic Tac Toe

Strategia jest taka sama, niezależnie od tego, czy jesteś naughtem, czy crossem. Dopasuj 3 z rzędu, aby wygrać grę, i zablokuj przeciwnikowi możliwość zrobienia tego samego. Podstawowy poziom strategii jest odpowiedni dla graczy w każdym wieku.

W tej wersji Tic Tac Toe możesz grać w sieci gry wieloosobowe lub w lokalnych grach przeciwko komputerowi lub znajomemu.

Ustaw odpowiedni poziom trudności

W Tic Tac Toe tradycyjnie gra się na planszy 3x3. W grze Tic Tac Toe Online możesz rozszerzyć ją do planszy 5x5 lub 7x7, aby zapewnić sobie większe wyzwanie i ekscytujące gry! Na planszach o większych rozmiarach dopasowujesz 4 zamiast 3 w rzędzie, co całkowicie zmienia grę.

Graj w sieci dla wielu graczy

Opcja gry wieloosobowej online w Tic Tac Toe jest fantastyczna. Dostępne są dwa tryby - szybki mecz lub tworzenie meczu. Jeśli wybierzesz szybki mecz, zostaniesz automatycznie umieszczony w losowej grze z innym graczem Tic Tac Toe Online. Możesz walczyć i rewanżować się tak często, jak tylko chcesz.

Więcej klasycznych gier

Tic Tac Toe to rodzinny klasyk. Jest prosta i można w nią grać wszędzie, mając do dyspozycji kartkę papieru i długopis. Sprawdź więcej ulubionych gier rodzinnych w naszym katalogu gier planszowych. Możesz grać Zgadnij kto, Węże i drabiny, Połącz 4, Ludoi wiele innych zabawnych, darmowych gier planszowych.

Data wydania

Październik 2018

Programista

Program Tic-Tac-Toe został opracowany przez Code This Lab.

Platforma

Przeglądarka internetowa (stacjonarna i mobilna)

Sterowanie

Kliknij lewym przyciskiem myszy, aby zaznaczyć.

Wideo z rozgrywki

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama