Logo CrazyGames.com.pl

Gry Strzelanki

Nasze gry strzelanki obejmują zarówno strzelanki pierwszoosobowe 3D, jak i gry z bronią 2D.

Popularne Tagi

Nasze Gry Strzelanki

Znajdziesz tu gry, w których celem jest wyeliminowanie jak największej liczby wrogów przy użyciu wielu fajnych pistoletów. Nasze gry strzelanki to zarówno inspirowane przez Call of Duty strzelanki pierwszoosobowe, jak i szalone gry 2D z przewijaniem bocznym. Niezależnie od tego, czy chcesz walczyć w środowiskach 3D, czy też wrócić do wcześniejszych czasów z naszymi 16-bitowymi grami, dostępnych jest wiele opcji!

Gry Strzelanki Wieloosobowe

Wieloosobowe gry strzelanki to gry, które pozwalają walczyć z innymi graczami w czasie rzeczywistym. Ten rodzaj gier strzelanek jest bardzo popularny, ponieważ jest znacznie fajniej strzelać do prawdziwych graczy, niż do komputerowych botów. Większość z naszych gier strzelanek oferuje rozgrywkę wieloosobową. Niektóre słynne i solidne gry FPS to Bullet Force oraz Combat Reloaded.

 • Combat Reloaded to niesamowita gra FPS dla wielu graczy z podobną rozgrywką i grafiką jak w serii Counter Strike. Musisz wybrać broń i walczyć na różnych poziomach 3D z innymi graczami online.
 • Advanced Pixel Apocalypse 3 oferuje podobne możliwości gry wieloosobowej, ale posiada niesamowitą grafikę 3D inspirowaną przez piksele w Minecraft. Możesz odebrać kilka super-pikselowych broni, takich jak wyrzutnia rakiet i karabin maszynowy, aby dokonać dewastacji na przeciwnikach online i zombie.
 • W końcu mamy Bullet Force. Ta gra FPS jest podobna do serii Call of Duty, a rozgrywka jest szybka i intensywna. Przebijaj się przez szereg scenerii i walcz o dominację na arenie.

Gry Strzelanki Minecraft

Co się stanie, jeśli połączysz grafikę w stylu Minecraft z rozgrywką w stylu strzelanki pierwszoosobowej? Otrzymasz niesamowite strzelanki, takie jak Crazy Pixel Apocalypse, WorldZ czy Zombiecraft.io. Wszystkie te strzelanki są wyposażone w spopularyzowaną przez Minecraft grafikę blokową.

Gry Strzelanki Stickman

Zestrzelenie stickmena to świetna zabawa, o czym świadczy szeroka gama gier strzelanek w gatunku stickman. Należą do nich słynne tytuły, takie jak Javelin Fighting, seria Sift Heads, i oczywiście Stick Quad 4. W tych grach, można skierować swój wzrok na bardziej niekonwencjonalnych przeciwników, takich jak cienkie - ale śmiertelnie - niebezpieczeństwa.

Gry Strzelanki Zombie

Jeśli nie przepadasz za multiplayer'owymi strzelankami pierwszoosobowymi w wojskowym stylu, możesz nadal lubić zabijać zombie! Nieumarli są zawsze liczni i brzydcy, a więc stanowią idealne cele do zabijania. Zombie Hunters to świetny przykład popularnej gry w strzelanie do zombie, w której zastosowano rozgrywkę wieloosobową w stylu areny 2D. Dlaczego nie spróbować swoich sił w zwalczaniu niektórych zombie w grze 2D Zombotron. Trudno powiedzieć "nie" takiej nazwie. Chcesz gry opartej głównie na umiejętnościach?

Inne Gry Strzelanki

Podkreśliliśmy kilka słynnych podtypów strzelanek, ale jest ich znacznie więcej do odkrycia! Zobacz, co się dzieje, gdy Minecraft spotyka się z Medal of Honor w trafnie nazwanym Pixel Warfare. Czy retro to bardziej twoja bajka? Spróbuj Tank Trouble! Następnie przejdź i przetestuj swoje westernowe talenty do szybkich pojedynków w zabawnym i wciągającym Gunblood (znów gra o kuszącej nazwie!).

Ogólne

Wszystkie te gry używają WebGL lub Flasha, aby zapewnić ci wspaniałą rozgrywkę i grafikę. Każda z tych gier jest kompatybilna z wszystkimi nowoczesnymi przeglądarkami i jest łatwa do przyswojenia i grania. Niezależnie od Twojego ulubionego stylu, na pewno znajdziesz coś, co wyzwoli Twojego wewnętrznego komandosa. Jaki jest lepszy sposób, aby cieszyć się rozgrywką na konsolę za grosze, bez konieczności stosowania drogiego sprzętu? Intensywne bitwy, zdeterminowani wrogowie i szalone wyzwania czekają na tak utalentowanego wojownika jak Ty!


Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są najbardziej popularne Gry Strzelanki?

 1. BuildNow GG
 2. Bullet Force
 3. Forward Assault Remix
 4. Air Wars 3
 5. Funny Shooter 2
 6. Time Shooter 2
 7. Winter Clash 3D
 8. Downtown 1930s Mafia
 9. Crazy Combat
 10. Subway Clash Remastered

Jakie są najlepsze Gry Strzelanki do grania na telefonach i tabletach?

 1. Subway Clash Remastered
 2. Metal Guns Fury
 3. Time Shooter 3: SWAT
 4. Tank Trouble 2
 5. Zombie Hunters Online

Jakie są niektóre niedoceniane Gry Strzelanki?

 1. My Friend Pedro
 2. Chicken Invaders

Czym są Gry Strzelanki?

Gry strzelanki to gry, w których gracz obsługuje jedną lub więcej broni i walczy z wrogami. Zazwyczaj gry te rozgrywane są za pomocą myszy i testują odruchy i czasy reakcji gracza. Zakres tych gier wacha się od strzelanek 3D w perspektywie pierwszej osoby do szalonych strzelanek zombie z przewijaniem bocznym. Te gry są łatwe w obsłudze, ale pozwalają graczom stoczyć wspaniałą walkę lub platformowe doświadczenie.

Zagraj w najlepszą grę online Gry Strzelanki za darmo na CrazyGames, bez konieczności pobierania lub instalacji. 🎮 Zagraj w BuildNow GG i wiele innych już teraz!
Pokaż Więcej