Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Gry Zombie

Walcz z zombie i nie pozwól, abyś sam stał się jednym z nich! Do wyboru masz wiele gier akcji o tematyce zombie. Użyj filtrów, aby posortować je według najlepszych, najczęściej granych i najnowszych.

Popularne gry

Stos darmowych gier o zombie

Uwolnij swoją obsesję na punkcie apokalipsy zombie

Apokalipsa zombie. Jeden z najbardziej powtarzalnych motywów w grach wideo i filmach. Często wywołana przez szybko rozwijającą się chorobę zakaźną, której nie można powstrzymać. Wiarygodność takiego scenariusza jest częścią powodu dlaczego gry zombie są tak popularne jeśli chodzi o gry w sieci. Istnieją setki darmowych gier o zombie, które pomogą Ci doświadczyć tego przerażającego scenariusza w czasie rzeczywistym.

Zagraj w najlepsze gry o zombie online

Przetrwanie w walce z hordami zombie może być ciekawym wyzwaniem. Ale czasami chcesz po prostu przejechać zombie w zwolnionym tempie, prowadząc samochód. Sprawdź Sandbox City - Cars, Zombie, Ragdolls! aby przeżyć taką przygodę!

Klasyczna gra w przetrwanie zawiera nasilające się fale zombie, które sprawdzają twoją umiejętność zachowania zimnej krwi pod presją. Infected Days to znakomita, pełna akcji gra w tym formacie. Sprawdź też Stickman: Dziedzictwo Wojna Zombie!

Innym ciekawym sposobem na przeżycie tej apokalipsy jest gra online z przyjaciółmi. Zagraj w Zombiaki Royale lub . Łowcy zombie online aby poznać topowe gry, w których można zabijać zombie.

Niezależnie od tego, jakiej gry o apokalipsie zombie szukasz, znajdziesz ją tutaj. Przejrzyj kolekcję, aby znaleźć wiele innych świetnych tytułów.


Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są najbardziej popularne Gry Zombie?

 1. Sandbox City - Cars, Zombies, Ragdolls!
 2. Stickman Zombie Annihilation
 3. Mini Royale: Nations
 4. Dead Land: Survival
 5. 12 MiniBattles
 6. Castle Wars: New Era
 7. SandStrike.io
 8. Monster Shooter Apocalypse
 9. TankCraft
 10. Castle Wars: Middle Ages

Jakie są najlepsze Gry Zombie do grania na telefonach i tabletach?

 1. TankCraft
 2. Zombie Hunters Online
 3. Stickman Epic
 4. Dead Land: Survival
 5. Tanks vs Zombies: Tank Battle

Jakie są niektóre niedoceniane Gry Zombie?

 1. Zombs Royale (ZombsRoyale.io)

Czym są Gry Zombie?

Gry o zombie to podgatunek gier horrorów, w których występują zombie. Zazwyczaj musisz przetrwać w walce z hordami tych wygłodniałych, ożywionych trupów, aby nie stać się jednym z nich. Często występuje tu element przetrwania, ale znajdziesz też gry wieloosobowe, jednoosobowe, platformówki 2D i wiele innych gier z udziałem zombie.


Zagraj w najlepszą grę online Gry Zombie za darmo na CrazyGames, bez konieczności pobierania lub instalacji. 🎮 Zagraj w Sandbox City - Cars, Zombies, Ragdolls! i wiele innych już teraz!
Pokaż Więcej