Logo CrazyGames.com.pl

Gry Flash

Odkryj gamę emulowanych gier internetowych Flash ze złotej ery gier przeglądarkowych. Te gry Flash są emulowane przy użyciu Ruffle.

Popularne Tagi

Co się stało z grami Flash?

31 grudnia 2020 r. firma Adobe przestała wspierać Flash Playera. Od 12 stycznia 2021 r. zablokowali uruchamianie całej zawartości w programie Flash Player. Istnieje wiele przyczyn śmierci Flasha. Luki w zabezpieczeniach, niskie prędkości i brak optymalizacji pod kątem urządzeń mobilnych to tylko niektóre powody. Pojawiły się również nowe technologie przewyższające Flasha przed jego upadkiem, takie jak HTML5.

W rezultacie Google zdecydował, że ostatecznie przestanie indeksować treści Flash. Gdy fala bardzo odwróciła się przeciwko nim, Adobe zdecydował, że nadszedł czas, aby odłożyć Flasha na spoczynek.

Jak mogę grać w gry Flash?

Dzięki oprogramowaniu do emulacji, takim jak Ruffle, nadal możesz cieszyć się wieloma swoimi ulubionymi grami Flash w CrazyGames. To także dobra robota, ponieważ wiele tytułów we Flashu uważa się za niezastąpione perełki. Ruffle to program, który działa po naszej stronie, więc nie musisz niczego pobierać, aby grać w gry.

Niektórzy programiści zaktualizowali swoje gry przy użyciu nowoczesnych technologii, takich jak HTML5 i WebGL, dzięki czemu możesz przeglądać nasze Gry HTML5 grać w te bez emulacji.

Klasyczne gry Flash

Wiele gier Flash zostało wydanych na początku XXI wieku przez kreatywne społeczności, takie jak Newgrounds. Niektóre z tych gier są nadal popularne. Sprawdź te gry, jeśli szukasz zabawy i nostalgii:

Jak zawsze, możesz przeglądać naszą pełną kolekcję gier Flash powyżej, aby znaleźć więcej legendarnych tytułów.

Czym są Gry Flash?

Gry Flash były grami, w które można było grać za pomocą nieistniejącej już technologii Flash Player. Jednak dzięki Ruffle, nadal możesz grać w wiele gier Flash w swojej przeglądarce internetowej poprzez emulację!


Zagraj w najlepszą grę online Gry Flash za darmo na CrazyGames, bez konieczności pobierania lub instalacji. 🎮 Zagraj w Infiltrating the Airship i wiele innych już teraz!
Pokaż Więcej