Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Horde Killer: You vs 100

Ocena:
9,2
(64 359 głosów)
Deweloper:
GoGoMan
Wydany:
kwiecień 2022
Technologia:
HTML5 (Unity WebGL)
Platforma:
Browser (desktop-only)
Klasyfikacja:

Horde Killer: You vs 100 to chaotyczna gra o przetrwaniu, w której stawiasz czoła ogromnej hordzie zombie zdeterminowanych, aby zabić. Strzelaj do nich, rozwalaj je na kawałki - zrób wszystko, aby nie zostać rozszarpanym. Kupuj różne nowe bronie i stroje, aby stworzyć wybuchowy, stylowy scenariusz apokalipsy.

Pochodzenie pomarańczy

Kim są ci szklani chłopcy o pomarańczowym zabarwieniu? Kiedyś byli zwykłymi ludźmi, ale wypili dziwną ciecz, która zmieniła ich w pomarańczowych i dała im apetyt na ludzkie mięso. Teraz mamy do czynienia z pełną apokalipsą, a jedyne, co możesz zrobić, to bezlitośnie strzelać do nich dla sportu, pozostając przy życiu.

Jak grać

Nieustannie biegaj i strzelaj, aby przetrwać

Bieganie, krzyczenie i strzelanie to podstawowe elementy gry. Wykorzystaj samą prędkość biegu swoich nóg w połączeniu z różnymi przeszkodami, aby zwiększyć dystans między sobą a hordą. Następnie wykorzystaj czas wyzwalania i materiały wybuchowe - zabij ich wszystkich.

Wybierz się na zakupy do zbrojowni

Istnieje wiele sposobów na zabicie rozwścieczonego pomarańczowego zombie. W sklepie znajdziesz całą gamę broni, którą możesz wyładować na roju, od karabinów maszynowych i pistoletów po doskonałe ładunki wybuchowe. A za kilka sekund czasu możesz zdobyć broń ostateczną, taką jak RPG i minigun, aby zadać absolutną rzeź tylko na jedną rundę.

Wyglądaj pięknie, jednocześnie zabijając

Jasne, to apokalipsa, ale styl wciąż ma znaczenie. Gra Horde Killer: You vs 100 oferuje szeroki wachlarz opcji dostosowywania postaci. Do wyboru są różne ciała, głowy, fryzury, brody i oczy, dzięki którym będziesz ubrany tak, by zrobić wrażenie podczas pociągania za spust. Najlepiej jest znaleźć strój, który nie będzie przeszkadzał w oblaniu się flakami zombie.

Cechy

 • Walcz z chaotyczną hordą 100 zombie
 • Użyj dodatkowych broni, aby szybko zniszczyć zombie.
 • Kup szereg nowych pistoletów i materiałów wybuchowych w sklepie z bronią
 • Szerokie możliwości dostosowywania postaci dla uzyskania szykownej estetyki pogromcy zombie

Data wydania

Kwiecień 2022 r.

Deweloper

Horde Killer: You vs 100 jest tworzony przez GoGoMan, który stworzył również inne popularne gry, takie jak Time Shooter 2, Time Shooter 3 oraz Zabawny symulator walki 2.

Platforma

Przeglądarka internetowa

Sterowanie

 • WASD / ZQSD = poruszanie się
 • Spacja = toczenie się / przeskakiwanie / wspinanie się
 • Kliknięcie lewym przyciskiem myszy = strzelanie
 • Prawe kliknięcie = celowanie
 • Kółko myszy / 1-5 = zmiana broni
 • G = granat
 • R = przeładowanie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama