Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Gry dla 1 Gracza

Przeglądaj wybór wszystkich najlepszych gier dla 1 gracza online! Znajdź najnowsze i najpopularniejsze gry dla 1 gracza, korzystając z filtrów na liście.

Popularne gry

Popularne gry dla jednego gracza

Więc chcesz grać solo? Niektóre z najbardziej wciągających gier to gry jednoosobowe oparte na fabule. Jest też mnóstwo gier dla jednego gracza, które są na tyle wciągające, że można w nie wsiąknąć na godzinę, nie zdając sobie z tego sprawy.

Jedną z tych gier jest Moto X3Mcałkowita klasyczna gra internetowa, w której kontrolujesz rower kaskaderski i pokonujesz różne przeszkody.

Jeśli jesteś typem kreatywnym, Papierowy Minecraft to fajna 2D rewizja legendarnej, oryginalnej gry. Możesz grać w taki sam sposób jak w oryginale, a do tego jest mnóstwo map stworzonych przez graczy, które możesz odkrywać i eksplorować!

Wiele gier z działu idle games to świetne małe projekty, nad którymi można pracować w pojedynkę. Na przykład, Wieża Babel stawia cię w roli odpowiedzialnego za biblijny projekt budowy wieży, zarządzając pracownikami i zasobami. Jest to super wciągająca i zabawna gra, w której można się rozbijać i nie wymaga ona 100% uwagi, aby robić postępy.

Więcej gier dla jednego gracza

Istnieją gatunki gier, w których przeważa rozgrywka dla jednego gracza. Te gry są idealne do grania w pojedynkę:

Te sekcje wypełnione są grami dla 1 gracza, do których możesz wskoczyć i zanurzyć się w swoim własnym świecie.


Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są najbardziej popularne Gry dla 1 Gracza?

 1. Helix Jump
 2. Moto X3M
 3. BasketBros
 4. Penalty Shooters 3
 5. Tic Tac Toe Online
 6. Jet Rush
 7. Stickman Prison: Counter Assault
 8. Find The Alien
 9. Stickman Fighting 3D
 10. Whooo?

Jakie są najlepsze Gry dla 1 Gracza do grania na telefonach i tabletach?

 1. Mahjong Digital
 2. Block Puzzle
 3. Peckin' Pixels
 4. Insta Makeup: Bride
 5. Babel Tower

Jakie są niektóre niedoceniane Gry dla 1 Gracza?

 1. Moto X3M
 2. BasketBros
 3. Cuphead

Czym są Gry dla 1 Gracza?

Gry dla 1 gracza to gry, w które możesz grać w pojedynkę. Niektóre z najlepszych gier są przeznaczone tylko dla jednego gracza, od pełnych akcji przygodówek po trzymające w napięciu horrory. Niektórzy gracze po prostu lepiej radzą sobie w pojedynkę. Miłego przeglądania tej sekcji gier dla jednego gracza.


Zagraj w najlepszą grę online Gry dla 1 Gracza za darmo na CrazyGames, bez konieczności pobierania lub instalacji. 🎮 Zagraj w Helix Jump i wiele innych już teraz!
Pokaż Więcej