Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Gry Klikacze

Usiądź wygodnie i przeklikaj swoją drogę do sukcesu w każdej z tych gier idle. Możesz użyć filtrów, aby znaleźć najnowsze i najbardziej popularne gry idle.

Popularne gry

Dlaczego gry Idle są tak popularne?

Gry typu Idle są popularne ze względu na prostą mechanikę, która jest zabawna i łatwa do nauczenia dla przypadkowego gracza. W tych grach masz satysfakcję z szybkiego przekształcenia czegoś w sukces - często osiągając niemożliwe - bez konieczności wykonywania ciężkiej pracy. Ma to nieodparty urok w przeciwieństwie do rzeczywistości. Rezultatem jest mnóstwo wciągających gier typu "idle", dostępnych zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i stacjonarnych, dzięki czemu jesteś rozpieszczany wyborem w tym gatunku.

Gry idle są opłacalne

Gry Idle są bardzo nagradzane, aby utrzymać zaangażowanie użytkowników, często oferując dodatkowe nagrody i bonusy, aby utrzymać Cię na haczyku. Jedną z gier, która osiąga to doskonale, jest Road Crash, gra typu idle, w której łączysz samochody, aby stworzyć nowe - zawsze chcesz wiedzieć, jaki samochód stworzysz następny! Idle Mining Empire, Grindcraft, i Chcę być Miliarderem są trzy inne doskonałe przykłady dla tej sekcji.

Są super satysfakcjonujące w grze

Satysfakcjonujące efekty i rozgrywka zawsze będą przyciągać graczy. Adventure Miner to nowa gra typu idle and clicker z doskonałą grafiką 3D i przyjemnymi efektami uderzeń siekierą. Musisz wydobywać materiały ziem rzadkich i sprzedawać je, ale masz też fabrykę rudy, w której możesz zarabiać podczas odpoczynku.

Nie potrzebujesz nowoczesnego sprzętu

Tak jest w przypadku większości gier sieciowych, jednak gry idle są zazwyczaj bardzo proste. Oznacza to, że nie zajmują dużo czasu, aby załadować, i można grać w nie wygodnie na każdym urządzeniu, ponieważ nie są one intensywne graficznie. Ta dodatkowa dostępność sprawia, że gry idle są jeszcze bardziej popularne na całym świecie.

Jak widać, na CrazyGames znajduje się wiele stron gier typu idle, więc wyrusz w podróż po naszej kolekcji i znajdź grę typu idle clicker, która natychmiast Cię wciągnie.


Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są najbardziej popularne Gry Klikacze?

 1. Capybara Clicker 2
 2. Capybara Clicker
 3. Leek Factory Tycoon
 4. Fishing Clicker 3D
 5. Clock Clicker
 6. Merge Bistro
 7. Planet Evolution: Idle Clicker
 8. Tiny Fishing
 9. Marina Fever Tycoon
 10. Planet Clicker 2

Jakie są najlepsze Gry Klikacze do grania na telefonach i tabletach?

 1. Idle Dice
 2. Tiny Fishing
 3. Candy Clicker 2
 4. MergeMine Idle
 5. Bunny Market

Jakie są niektóre niedoceniane Gry Klikacze?

 1. Capybara Clicker
 2. Tiny Fishing
 3. Doge Miner

Czym są Gry Klikacze?

Gry typu Idle to gry typu clicker, które pozwalają na zdobywanie nagród w grze w sposób zautomatyzowany. Większość z nich ma podstawowe sterowanie i zasady, co czyni je idealnymi dla przypadkowych graczy.


Zagraj w najlepszą grę online Gry Klikacze za darmo na CrazyGames, bez konieczności pobierania lub instalacji. 🎮 Zagraj w Capybara Clicker 2 i wiele innych już teraz!
Pokaż Więcej