Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Clicker Heroes

Ocena:
9,1
(52 819 głosów)
Deweloper:
Playsaurus
Wydany:
wrzesień 2022
Technologia:
HTML5
Platformy:
Browser (desktop, mobile, tablet), iOS, Android, Steam
Klasyfikacja:
Strony Wiki:

Clicker Heroes to oryginalna gra gra w bezczynne klikanie. Wyrusz na epicką przygodę i zabijaj potwory, ulepszaj bohaterów za pomocą zebranego złota, znajduj skarby i zabijaj bossów. Clicker Heroes to gra, która pomogła wprowadzić gry typu clicker do głównego nurtu, obok takich klasyków jak Cookie Clicker.

Kliknij, aby zabić

Wyrusz na wyprawę, aby stać się potężnym wojownikiem. Uderzaj w każdą bestię, którą zobaczysz, klikając na nią wielokrotnie, a następnie zbieraj złote nagrody, które po sobie zostawisz. Każde kliknięcie ma określoną wartość obrażeń, którą możesz stale zwiększać, aby uzyskać większą moc.

Zatrudnij bohaterów do pomocy

Zatrudniaj różnych bohaterów, którzy pomogą ci szybciej pokonać potwory. Każdy bohater ma swój własny DPS i zestaw ulepszeń, które czasami są unikalne. Często ulepszenia bohaterów pozwalają na dalsze znaczne zwiększenie ich DPS. Bohaterowie umożliwiają ci zabijanie wrogich mobów i zdobywanie złota bez kiwania palcem.

Bohaterowie są coraz drożsi, ale dostajesz to, za co płacisz, czyli siłę i potężne ulepszenia. Im dalej zajdziesz, tym więcej bohaterów będzie się pojawiać, stając się twoim kolejnym dużym nabytkiem, który pozwoli ci ruszyć dalej do bardziej lukratywnych krain.

Odkrywaj nowe krainy i pokonuj bossów

Każdy region ma nowe, ekscytujące potwory do pokonania. Zacznij od lasu, a potem przejdź do suchych terenów i innych miejsc. Na końcu każdego regionu czeka cię trudna walka z bossem - ma on dodatkowe zdrowie i trzeba użyć wszystkich sił, aby go pokonać! Jeśli nie uda ci się pokonać bossa, wrócisz do poprzedniego etapu, gdzie będziesz mógł rozwinąć swoje umiejętności przed ponownym przystąpieniem do walki.

Cechy

  • Kliknij, aby zdjąć wrogów
  • Ponad 1000 stref do odkrycia
  • Zatrudniaj różnych wojowników i kupuj unikalne ulepszenia
  • Oryginalne Bohaterowie Klikera - z powrotem w sieci

Programista

Gra Clicker Heroes została opracowana przez Playsaurus. Odwiedź ich stronę internetową.

Data wydania

Lipiec 2014. W wersję internetową można grać wyłącznie na CrazyGames!

Platformy

Gra Clicker Heroes jest dostępna jako gra na przeglądarkę internetową, na Androida oraz na iOS. Była również dostępna na Para od maja 2015 roku.

Trailer rozgrywki

Ostatnio zaktualizowany

06 wrz 2022

Sterowanie

Użyj myszki...

Wideo z rozgrywki

Reklama
Apple Store LogoGoogle Play LogoSteam Store Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama