Logo CrazyGames.com.pl

Doge Miner 2

96 806
oceny
9,2
Opracowane przez  rkn

Doge Miner powrócił w tym fantastycznym sequelu - Doge Miner 2! Misja pozostaje taka sama: kupić statek kosmiczny i wylecieć na księżyc, ale teraz masz do dyspozycji większą ilość narzędzi, ulepszeń i opcji. Doge Miner 2 opiera się na mechanizmach zabawy i rozgrywki oryginalnego tytułu i dodaje dodatkowe funkcje dla twojej przyjemności.

Możesz teraz zbierać dodatkowe monety, które spadają losowo podczas gdy kopiesz. Możesz również zbierać losowo spadające torby, które zawierają różne przedmioty, takie jak ulepszone kilofy i brązowe monety doge. Oprócz samodzielnego wydobywania monet, możesz nadal zatrudniać pracowników Shibe i zniewalać armie kociąt, aby wykonywały Twoją polecenia i poprawiały tempo generowania Dogecoinów. Dodatkową funkcją są ulepszone narzędzia, które możesz kupić oraz ulepszenia, które możesz kupić dla swoich pracowników. Doge Miner 2 wnosi zupełnie nowy wymiar do tej fantastycznej, epickiej gry, więc rozpocznij wydobycie już dziś!

Twórcy Gry

Tak jak oryginalny Dogeminer, ta gra jest wykonana przez rkn!

Platformy

Doge Miner 2 to gra przeglądarkowa, która działa na wszystkich urządzeniach (w tym na komputerach stacjonarnych, urządzeniach przenośnych i tabletach).

Data Wydania

Sierpień 2017 r.

Sterowanie

Kliknij lewym przyciskiem myszy aby kopać i kupić aktualizację.
Reklama

Więcej Gier Z Tej Serii

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama