Logo CrazyGames.com.pl

MineClicker

60 287
oceny
8,6
Developed by  Dimofan

MineClicker to gra typu "clicker" osadzona w uniwersum Minecrafta. Klikaj, aby zabijać stwory i wydobywać bloki. Zdobywaj XP i zbieraj kamienie, aby kupować różne ulepszenia i zatrudniać rekrutów, aby stworzyć prostszą grę na biegu jałowym.

Walcz z różnymi mobami typu MineClicker

Niszcz Minecraft mobów po kolei, aby zdobywać punkty doświadczenia. Te punkty możesz wydać na nowych rekrutów lub ulepszenia dla obecnych pracowników. Każdy rekrut ma statystyki DPS mobów i bloków, które pozwalają ci szybciej niszczyć przedmioty. Są one znacznie wyższe u rekrutów w późniejszej fazie gry, kiedy poziom trudności wzrasta.

Kupuj broń, aby pokonać mobów

W ulepszeniach broni na ekranie możesz kupować i ulepszać swoją broń. Podobnie jak w Minecrafcie, istnieje progresja do silniejszego sprzętu, zaczynając od rąk i drewnianych narzędzi. Broń kupujesz za kawałki kamieni, które zdobywa się, niszcząc bloki.

Podnieś poziom, aby zarobić więcej

W miarę postępów w grze MineClicker mobowie i bloki będą zdobywać kolejne poziomy. Możesz zdobywać kolejne poziomy, pokonując bossów, którzy będą mieli licznik czasu. Jeśli nie zdążysz ich zabić, ich zdrowie się resetuje.

Możesz wybrać poziom, na którym chcesz pozostać, dopóki nie nadejdzie właściwy czas, aby awansować. Awans oznacza więcej pieniędzy za zniszczony blok lub zabitego członka mafii, ale jak to zwykle bywa w grach typu clicker, koszt nowych przedmiotów również wzrasta!

Cechy

  • 70 poziomów z 14 poziomami z bossami
  • 32 tłumy do zabicia
  • 40 bloków do wydobycia
  • 14 lokacje

Data wydania

Maj 2019 (WebGL). Od listopada 2020 gra jest aktualizowana w Unity 2020, dzięki czemu można w nią grać także na przeglądarkach mobilnych!

Programista

Dimofan opracował tę grę.

Platformy

  • Przeglądarka internetowa (stacjonarna i mobilna)
  • Android

Sterowanie

Kliknij lewym przyciskiem myszy, aby uderzyć mobów i kostki.

Reklama
Google Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama