Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Gry z Blokami

Łam, układaj i buduj bloki w tych darmowych grach blokowych! Od łamigłówek po budowanie bloków - znajdziesz tu wszystkie gry o tematyce blokowej.

Popularne gry

Wejdź do świata bloków

Klocki są centralnym elementem wielu gier i całego świata. Są to klocki, z których zbudowane jest życie, cegły, które budują cywilizację, atomy, które tworzą wszechświat, i wreszcie wirtualne bloki 3D, których używamy, aby zbudować naszą chatkę przetrwania pierwszej nocy w Minecrafcie.

Przygody oparte na blokach

Odkrywaj voxelated światy w różnych Gry o tematyce związanej z Minecraftem. Minecraft zapoczątkował ogromny świat gier blokowych, który wciąż się rozwija. Przemierzanie prostych, blokowych światów jest bardzo satysfakcjonujące i nie obciąża urządzenia, więc możesz grać w nie na większości komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych bez problemów z wydajnością.

Najpopularniejszą grą w tym gatunku jest Bloxd.io czyli gra sieciowa w stylu Robloxa z różnymi minigrami, takimi jak Bloxdhop. Inne gry przygodowe w kształcie klocków to m.in. Voxiom oraz Paper Minecraft to dwuwymiarowa wersja klasycznego Minecrafta z wszystkimi jego funkcjami.

Gry logiczne z blokami

Wiele gry logiczne wykorzystują kwadratowe bloki w jakiejś formie, czy to jest oryginalny Tetris lub coś bardziej nowoczesnego, jak Blocks Fill Tangram lub 2048 games. Inną popularną grą logiczną z tego gatunku jest Samegame, w której dopasowujesz kolorowe klocki, aby je oczyścić. Jeśli używamy ogólnej definicji klocków, to możemy powiedzieć, że mahjong całkiem nieźle pasuje do tej kategorii. Odkryj całą kolekcję, aby poznać więcej klockowej zabawy!


Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są najbardziej popularne Gry z Blokami?

 1. Bloxd.io
 2. Kirka.io
 3. War Brokers
 4. Blocks Fill Tangram
 5. Wood Block Journey
 6. Same Game
 7. Tower Crash 3D
 8. Inca Cubes 2048
 9. Pixel Apocalypse: Infection Begin
 10. Color Line

Jakie są najlepsze Gry z Blokami do grania na telefonach i tabletach?

 1. Bloxd.io
 2. Wood Block Journey
 3. Inca Cubes 2048
 4. Same Game
 5. Block Puzzle

Jakie są niektóre niedoceniane Gry z Blokami?

 1. Bloxd.io
 2. World's Hardest Game
 3. Atari Breakout

Czym są Gry z Blokami?

Gry blokowe zawierają klocki jako element rozgrywki lub styl wizualny. Wiele klasycznych gier wykorzystują bloki jako element, czy są one ułożone w 2D jako puzzle lub ułożone w 3D jako gry budowlane, gdzie wykorzystywane są bloki.


Zagraj w najlepszą grę online Gry z Blokami za darmo na CrazyGames, bez konieczności pobierania lub instalacji. 🎮 Zagraj w Bloxd.io i wiele innych już teraz!
Pokaż Więcej