Logo CrazyGames.com.pl

Gry Wieloosobowe

Rywalizuj i współpracuj z graczami z całego świata w naszej ogromnej kolekcji gier wieloosobowych.

Popularne Tagi

Gry online dla wielu graczy

Gry wieloosobowe są idealne, jeśli chcesz zmierzyć się z całym światem w zabawnych bitwach online i otwartych światach 3D. Przeczytaj dalej, aby poznać kilka najlepszych rekomendacji, jeśli nie jesteś pewien, w jaką grę chcesz zagrać następnym razem.

Gry wieloosobowe IO

Najpopularniejsze gry multiplayer posiadają otwartą arenę i bitwy w czasie rzeczywistym z innymi graczami. Wiele z tych gier walki na arenie są nazywane .io gry i są zawsze dostępne do gry w przeglądarce internetowej, bez konieczności pobierania. 

Popularną grą .io w tej chwili jest Betrayal.io, gra online inspirowana Among Us, która ulepsza kilka aspektów słynnej oryginalnej gry. 

Gry strzelanki online

Większość gier strzelanek online to gry FPS (strzelanki pierwszoosobowe). Są to jedne z najbardziej popularnych gier multiplayer i były od czasu powstania ogromnie wpływowych tytułów jak Counter-Strike. 

Dobrą wiadomością jest to, że możesz grać w podobne gry FPS w swojej przeglądarce internetowej. Bullet Force i Krunker to dwie gry strzelanki, w które możesz grać w sieci, i mają one aktywne społeczności, więc zawsze będziesz w stanie znaleźć mecz!

GryMMO

Gry MMO (Massively Multiplayer Online Games) mają wielu aktywnych użytkowników i często bardzo namiętne społeczności. Zazwyczaj są one osadzone w rozległych otwartych światach opartych na fantastyce i mitologii.

Gry te są osadzone w rozległych otwartych światach opartych na fantastyce i mitologii.

Gry te nie zawsze są dostępne w przeglądarce internetowej, ale niektóre z nich zdecydowanie warto pobrać.

Polecamy te krytycznie uznane gry MMO dla najlepszych doświadczeń free-to-play:

Inne gry wieloosobowe

Nie wszystkie gry wieloosobowe to gry online. Niektóre z nich oferują współpracę pomiędzy dwoma graczami lokalnie. Jeśli szukasz tego rodzaju gier wieloosobowych, zobacz nasze Gry dla dwóch graczy, gdzie znajdziesz więcej odpowiednich tytułów.

Istnieją również gry wieloosobowe do prowadzenia pojazdów, gry walki i wszelkie inne gry, o których możesz pomyśleć, ale online z innymi ludźmi, którzy oferują większe wyzwanie niż przeciwnicy AI.

Free-to-Play

Wszystkie nasze gry multiplayer są darmowe, a większość z nich jest dostępna w twojej przeglądarce internetowej. Gry free-to-play są całkowicie darmowe, ale niektóre oferują możliwość zakupu przedmiotów kosmetycznych i okazjonalnie innych przedmiotów w grze.


Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są najbardziej popularne Gry Wieloosobowe?

 1. Bloxd.io
 2. Shell Shockers
 3. Smash Karts
 4. EvoWars.io
 5. BuildNow GG
 6. Bullet Force
 7. Kirka.io
 8. Highway Racer
 9. Forward Assault Remix
 10. House of Hazards

Jakie są najlepsze Gry Wieloosobowe do grania na telefonach i tabletach?

 1. EvoWars.io
 2. Bloxd.io
 3. StarBlast
 4. Territorial.io
 5. Ludo Hero

Jakie są niektóre niedoceniane Gry Wieloosobowe?

 1. Bloxd.io
 2. Shell Shockers
 3. Smash Karts
 4. House of Hazards
 5. Snake.io
 6. Territorial.io
 7. Four Colors
 8. Build Royale
 9. Super Auto Pets
 10. SCAR
 11. 1v1.LOL
 12. Wormate.io
 13. Krunker
 14. LOLBeans io
 15. Zombs Royale (ZombsRoyale.io)

Czym są Gry Wieloosobowe?

Gry multiplayer przyjmują dwóch lub więcej graczy, którzy konkurują i współpracują. Gry są zazwyczaj online, z możliwością gry solo. Wiele gier multiplayer cechuje konkurencja ze strony graczy z całego świata, podczas gdy inne są proste, wciągające i zabawne gry, które są świetne dla ludzi w każdym wieku.

Zagraj w najlepszą grę online Gry Wieloosobowe za darmo na CrazyGames, bez konieczności pobierania lub instalacji. 🎮 Zagraj w Bloxd.io i wiele innych już teraz!
Pokaż Więcej