Logo CrazyGames.com.pl

Gry Match 3

Przeciągaj i wymieniaj elementy w jednej z tych darmowych gier typu dopasuj 3 (match-3). Nieważne, czy lubisz wymieniać klejnoty, czy łączyć zasoby - każdy znajdzie tu coś dla siebie, a nowe gry typu dopasuj 3 (match-3) są często dodawane.

Popularne Tagi

Zagraj w najlepsze gry typu Match-3

Niezależnie od tego, czy pragniesz klejnotów, cukierków czy kotów, możesz zaspokoić swój apetyt na arenie gier typu "dopasuj 3". CrazyGames posiada obszerną kolekcję najlepszych i najnowszych gier match-3 online.

Przesuwaj klejnoty i cukierki

Słodycze w wersji cyfrowej są o wiele lepsze dla zębów. Ikoniczne gry, takie jak Candy Crush, wprowadziły gry typu match-3 na szeroki rynek casualowy. Obecnie istnieje wiele spin-offów i nowych, innowacyjnych tytułów, w które można zagrać.

Gra Papa Cherry Saga zaspokoi Twoją potrzebę łączenia słodkich rzeczy. Tak samo Zgniatacz ciasteczek 3. Możesz nawet przenieść swoje zachowanie polegające na zgniataniu cukierków do Internetu w Szok cukrowy i rywalizować z innymi graczami.

Klejnoty i kamienie szlachetne błyszczą się lepiej w idealnym świecie, w którym bez końca leją się po ekranie. Dlatego właśnie mamy klejnotowe gry typu match-3, takie jak Klejnot Microsoftu. Sprawdź Klejnoty FRVR oraz Wybuch Klejnotów dla innych świetnych tytułów.

Dopasowywanie i łączenie

Pojawiła się intrygująca nowa kombinacja gatunków, która łączy gry typu match-3 z mechaniką gier RPG i obronnych. Jedną z najnowszych i najbardziej popularnych gier typu match-3 jest Królestwo Mergestów, porywająca gra z łączeniem w której budujesz królestwo, dopasowując do siebie 3 elementy. Zamiana wież to kolejna sprytna gra, która wykorzystuje dopasowywanie 3 do łączenia części i tworzenia obrony, aby powstrzymać smoki atakujące Twój zamek.


Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są najbardziej popularne Gry Match 3?

 1. Tower Swap
 2. Bubble Blast
 3. Skydom
 4. Forgotten Treasure 2
 5. Arkadium's Bubble Shooter
 6. Skydom: Reforged
 7. City Blocks
 8. Clone2048
 9. Match Arena
 10. Jewel Monsters

Jakie są najlepsze Gry Match 3 do grania na telefonach i tabletach?

 1. Arkadium's Bubble Shooter
 2. Tower Swap
 3. Skydom
 4. Bubble Shooter POP
 5. Match Arena

Jakie są niektóre niedoceniane Gry Match 3?

 1. Bouncing Balls

Czym są Gry Match 3?

Gry typu Match-3 polegają na dopasowaniu do siebie trzech elementów tego samego typu. Często ma to na celu usunięcie elementów z gry, ale niektóre gry typu Match-3 polegają na łączeniu elementów w celu stworzenia nowych rzeczy. Większość z nich to gry casual, w które można łatwo grać na komputerze stacjonarnym lub urządzeniu przenośnym.


Zagraj w najlepszą grę online Gry Match 3 za darmo na CrazyGames, bez konieczności pobierania lub instalacji. 🎮 Zagraj w Tower Swap i wiele innych już teraz!
Pokaż Więcej