Logo CrazyGames.com.pl

Gry Match 3

Przeciągaj i wymieniaj elementy w jednej z tych darmowych gier typu dopasuj 3 (match-3). Nieważne, czy lubisz wymieniać klejnoty, czy łączyć zasoby - każdy znajdzie tu coś dla siebie, a nowe gry typu dopasuj 3 (match-3) są często dodawane.

Popularne Tagi

Zagraj w najlepsze gry typu Match-3

Niezależnie od tego, czy pragniesz klejnotów, cukierków czy kotów, możesz zaspokoić swój apetyt na arenie gier typu "dopasuj 3". CrazyGames posiada obszerną kolekcję najlepszych i najnowszych gier match-3 online.

Przesuwaj klejnoty i cukierki

Słodycze w wersji cyfrowej są o wiele lepsze dla zębów. Ikoniczne gry, takie jak Candy Crush, wprowadziły gry typu match-3 na szeroki rynek casualowy. Obecnie istnieje wiele spin-offów i nowych, innowacyjnych tytułów, w które można zagrać.

Gra Papa Cherry Saga zaspokoi Twoją potrzebę łączenia słodkich rzeczy. Tak samo Zgniatacz ciasteczek 3. Możesz nawet przenieść swoje zachowanie polegające na zgniataniu cukierków do Internetu w Szok cukrowy i rywalizować z innymi graczami.

Klejnoty i kamienie szlachetne błyszczą się lepiej w idealnym świecie, w którym bez końca leją się po ekranie. Dlatego właśnie mamy klejnotowe gry typu match-3, takie jak Klejnot Microsoftu. Sprawdź Klejnoty FRVR oraz Wybuch Klejnotów dla innych świetnych tytułów.

Dopasowywanie i łączenie

Pojawiła się intrygująca nowa kombinacja gatunków, która łączy gry typu match-3 z mechaniką gier RPG i obronnych. Jedną z najnowszych i najbardziej popularnych gier typu match-3 jest Królestwo Mergestów, porywająca gra z łączeniem w której budujesz królestwo, dopasowując do siebie 3 elementy. Zamiana wież to kolejna sprytna gra, która wykorzystuje dopasowywanie 3 do łączenia części i tworzenia obrony, aby powstrzymać smoki atakujące Twój zamek.


Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są najbardziej popularne Gry Match 3?

 1. Tower Swap
 2. Bubble Shooter POP
 3. Diamond Dungeon: Match 3
 4. City Blocks
 5. Forgotten Treasure 2
 6. Skydom
 7. Arkadium's Bubble Shooter
 8. Bubble Blast
 9. Skydom: Reforged
 10. Smarty Bubbles

Jakie są najlepsze Gry Match 3 do grania na telefonach i tabletach?

 1. Tower Swap
 2. Bubble Shooter POP
 3. Skydom
 4. Arkadium's Bubble Shooter
 5. Candy Bubble

Czym są Gry Match 3?

Gry typu Match-3 polegają na dopasowaniu do siebie trzech elementów tego samego typu. Często ma to na celu usunięcie elementów z gry, ale niektóre gry typu Match-3 polegają na łączeniu elementów w celu stworzenia nowych rzeczy. Większość z nich to gry casual, w które można łatwo grać na komputerze stacjonarnym lub urządzeniu przenośnym.


Zagraj w najlepszą grę online Gry Match 3 za darmo na CrazyGames, bez konieczności pobierania lub instalacji. 🎮 Zagraj w Tower Swap i wiele innych już teraz!
Pokaż Więcej