Logo CrazyGames.com.pl

Mergest Kingdom

50 728
oceny
8,7

Mergest Kingdom to urocza gra logiczna polegająca na łączeniu, która pozwala zbudować własne królestwo, dopasowując różne zasoby w grupach po 3. Zacznij budować swoje bajkowe królestwo, wykonując zadania i dopasowując setki obiektów!

Cechy

Zasoby kopalniane i rolne

Mergest Kingdom zawiera setki obiektów, które można łączyć w grupy po 3, aby tworzyć nowe przedmioty. Zaczynasz od łączenia surowców, które przekształcają się w coś nowego - jak dom. Następnie domy można łączyć, tworząc większy dom i tak dalej. Możesz łączyć wszystko, od smoków po klejnoty i drzewa!

Odkrywaj i podbijaj nowe ziemie

Masz pełną swobodę budowania swojego magicznego królestwa dokładnie tak, jak chcesz. Odkrywaj nowe krainy pełne tajemniczych stworzeń i nowych zasobów. Ustawiaj swoje budynki i łącz przedmioty, jak chcesz. Ta kraina rozciąga się w nieskończoność.

Ukończ zadania

Gra daje ci kilka zadań, które sprawią, że będziesz zajęty, nagradzając cię złotem, klejnotami i innymi zadaniami na każdym kroku. Istnieje również codzienna misja, która nagradza Cię złotem i klejnotami, więc nie zapomnij wrócić po tego questa.

Więcej takich gier

Jeśli lubisz gry z łączeniem, wypróbuj niektóre z tych tytułów! Wypadek drogowy zawiera wyścigi samochodowe i łączenie mechaniki w celu tworzenia nowych samochodów. Połącz ciasta to także popularna gra polegająca na łączeniu ciastek, aby stworzyć bardziej wyszukane.

Data wydania

  • Kwiecień 2021 (Android i iOS)
  • Maj 2021 (HTML5)

Platformy

  • Przeglądarka internetowa (stacjonarna i mobilna)
  • Android
  • iOS

Sterowanie

Przeciągnij lewym przyciskiem myszy

Reklama
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama