Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Run 3

Ocena:
8,9
(94 600 głosów)
Wydany:
czerwiec 2014
Technologia:
HTML5
Platformy:
Browser (desktop-only), App Store(iOS, Android)
Klasyfikacja:
Strony Wiki:

Eksploruj przestrzeń kosmiczną w Run 3. Run 3 to niezwykle wciągająca, niekończąca się gra akcji/platformowa typu runner, w której wcielasz się w małego, szarego kosmitę. Mały kosmita wtargnął na teren o nietypowej architekturze unoszący się w kosmosie. Po znalezieniu się w zakazanej strefie, pełnej coraz większej liczby niebezpiecznych dziur, musisz biec. Jeśli wpadniesz w jedną z dziur, zgubisz się w przestrzeni kosmicznej, więc uważaj, gdzie stawiasz stopy!

Ale w Run 3 jedyna pot, którą możesz zauważyć, to ta, która pojawi się na twoich dłoniach, gdy będziesz biegał i przeskakiwał przez szalone przeszkody w kosmice, gdzie prawa fizyki często nie mają zastosowania! Dlaczego biec w kółko, skoro możesz pójść przez trasę, która stawia przed tobą coraz to bardziej śmiercionośne dziury w miarę twojego postępu? Dodatkowo, ta gra rozgrywa się w przestrzeni kosmicznej, co bije na głowę park lub siłownię!

Wypróbuj różne tryby gry

Grając w Run 3, masz do wyboru kilka różnych trybów gry, w tym tryb eksploracji i tryb nieskończony. Tryb eksploracji pozwala ci przejść przez poziomy, podczas gdy tryb nieskończony pozwala jedynie przetestować swoje umiejętności za pomocą klawiszy strzałek w niekończącej się wersji. To zdecydowanie jedna z najlepszych gier flash, jakie widzieliśmy, oraz wspaniała gra biegowa i platformowa.

Cechy

  • Nielimitowane możliwości - przeskakuj nad przeszkodami lub biegnij wzdłuż ścian, aby zmienić grawitację i pomóc (lub utrudnić) rozgrywkę
  • Znajdź nowe postacie kosmitów z większymi zdolnościami, które pomogą ci przeżyć
  • Unikalna grafika łącząca rozgrywkę 3D z kreskówkowym stylem
  • Proste sterowanie, które czyni grę łatwą do podjęcia i gry

Platformy

Run 3 można grać na przeglądarce internetowej, na Androidzie lub na iOS.

Deweloper

Gra została stworzona przez Josepha Cloutiera, amerykańskiego niezależnego twórcę gier.

Data premiery

Czerwiec 2014

Technologia

Ta gra wykorzystuje technologię Flash. Upewnij się, że masz Flash aktywowany i odśwież stronę, aby zagrać w tę grę.
Reklama

Więcej Gier Z Tej Serii

Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama