Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Gry Słowne

Gry Słowne, aby sprawdzić swoje umiejętności literackie

Co to są gry Słowne

Gry słowne lub zagadki z gier słownych mają często na celu sprawdzenie znajomości języka i zbadanie jego właściwości. Jednak wiele z gier słownych tutaj są po prostu naprawdę zabawne! Pomyśl o tym - język jest tworzony z milionów słów. To stwarza możliwość dla setek różnych gier logicznych.

Poniżej znajduje się kilka przykładów popularnych darmowych gier słownych online dostępnych na Crazy Games:

Popularne gry słowne

  • Puzzle krzyżówki - Jest to bardzo popularne słowo puzzle, które składa się z diagramu podzielonego na puste i anulowane kwadraty. Towarzyszy mu lista liczb i definicji lub wskazówek, których będziesz musiał użyć, aby wypełnić puste miejsca w diagramie. Czasami litery w tych słowach formują się razem, tworząc kolejne końcowe słowo - jest to koniec krzyżówki.
  • Scrabble - Ten rodzaj gry słownej jest bardzo popularny w Europie. Gracze rysują litery, a każdemu z nich przypisany jest wynik. E i A, na przykład, oba zdobywają 1 punkt. Celem jest stworzenie słów z literami i zsumowanie jak największej ilości punktów. Niektóre litery i płytki mają bonusy, takie jak potrójny wynik liter.
  • Wordfinder - Dla tego typu gry słownej, musisz znaleźć słowa w diagramie wypełnionym literami. Zdobywanie punktów za ten rodzaj gry jest często oparte na czasie. Ta gra jest doskonałym przykładem. Gry w wyszukiwanie słów tradycyjnie znajdują się w gazetach, ale dostępne są również wersje online.
  • Gra typu Type - Jest to gra edukacyjna. Gry są zaprojektowane, aby pomóc Ci nauczyć się pisać szybciej. Użytkownicy będą musieli zmierzyć się z różnymi wyzwaniami związanymi z pisaniem, które mają na celu poprawę ich szybkości i zręczności.

CrazyGames posiada doskonałą różnorodność zabawnych gier słownych. Waffle Words, na przykład, jest świetną grą w wyszukiwaniu słów, w której użytkownicy muszą znaleźć słowa w obrębie siatki w określonych ramach czasowych. Alternatywnie, Fast Typer 3 jest doskonałą grą do pisania, która testuje twoje szybkie palce. Wypróbuj te niesamowite gry słowne i więcej już dziś.


Zagraj w najlepszą grę online Gry Słowne za darmo na CrazyGames, bez konieczności pobierania lub instalacji. 🎮 Zagraj w Words of Wonders i wiele innych już teraz!
Pokaż Więcej