Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Gry 3D

Te gry 3D mają wspaniałą grafikę i funkcje, które kochasz w wyścigach, strzelaninach, przygodach i nie tylko. Baw się dobrze grając w dziesiątki gier 3D.

Jak widać, nasze gry 3D obejmują szeroki zakres gatunków – możesz grać dosłownie we wszystko, o czym tylko pomyślisz! Jeśli kochasz płynną grafikę i realistyczną rozgrywkę, nasze gry 3D z pewnością Cię zachwycą. Wymienione poniżej gry to jedne z naszych najpopularniejszych gier 3D.

Samochody 3D

Jeśli wyścigi są twoją mocną stroną, będziesz zadowolony Samochody wyczynowe Madalin 2 – ta gra wyścigowa 3D pozwala prowadzić szereg pięknych supersamochodów przez duży i szczegółowy pejzaż miejski. Jeśli chcesz zamiast tego epickiego driftu, sprawdź Łowcy driftów.

Kolejna wspaniała Gra samochodowa 3D polega na tym, że ścigasz się samochodami Formuły 1 i nazywa się Super Star Car.

Bieganie 3D

Nie lubisz ścigać się? Dlaczego nie spróbować Crazy Roll 3D zamiast tego? Ta wymagająca gra logiczna pozwala kontrolować trójwymiarową kulkę przez neonowy labirynt – musisz utrzymać ją w ruchu i omijać różne przeszkody.

Inną popularną grą do biegania 3D jest Parkour: Go. Możesz biegać, skakać i ślizgać się po torze przeszkód, korzystając z elitarnych umiejętności parkour!

Fotografowanie 3D

Jeśli żadna z poprzednich gier nie jest w twoim stylu, zawsze możesz wyzwolić trochę zniszczenia Advanced Pixel Apocalypse 3!! Ta pierwszoosobowa strzelanka 3D to fantastyczna gra wieloosobowa z szeroką gamą broni i poziomów do walki.

Nasz drugi top Gry strzelanki 3D włączać:

Dlaczego nie sprawdzić naszych innych gier 3D i zanurzyć się w wielu realistycznych środowiskach i światach stworzonych cyfrowo?


Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są najbardziej popularne Gry 3D?

 1. BuildNow GG
 2. Smash Karts
 3. Shell Shockers
 4. DEADSHOT.io
 5. Cubes 2048.io
 6. Jetpack Jump
 7. Kirka.io
 8. Racing Limits
 9. Crazy Roll 3D
 10. Raft Life

Jakie są najlepsze Gry 3D do grania na telefonach i tabletach?

 1. Mahjongg Solitaire
 2. Bubble Tower 3D
 3. Skillfite.io
 4. Cubes 2048.io
 5. Merge & Construct

Jakie są niektóre niedoceniane Gry 3D?

 1. Smash Karts
 2. Shell Shockers
 3. Drift Hunters
 4. Marble Run
 5. Lucky Life
 6. Krunker
 7. 1v1.LOL

Czym są Gry 3D?

Gry 3D skupiają się na trójwymiarowej grafice i rozgrywce. To czyni je najbardziej złożonymi pod względem głębi i mocy graficznej. Mogą obejmować praktycznie każdy gatunek, a w szczególności wyścigi i strzelanki pierwszoosobowe. Spośród wszystkich gier online, gry 3D są najbardziej zbliżone do dużych tytułów, które zazwyczaj można znaleźć na Playstation, Xbox lub PC.


Zagraj w najlepszą grę online Gry 3D za darmo na CrazyGames, bez konieczności pobierania lub instalacji. 🎮 Zagraj w BuildNow GG i wiele innych już teraz!
Pokaż Więcej