Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Gry Snajperskie

Pokaż swoje umiejętności strzeleckie w naszej ofercie gier snajperskich. Jak dobrze potrafisz posługiwać się tą potężną bronią dalekiego zasięgu?

Gry Assassin Snajper

Wiele gier snajperskich stawia cię w roli profesjonalnego zabójcy, którego zadaniem jest identyfikowanie i zabijanie głośnych postaci. Popularne gry w tej kategorii to Snajper zabójca oraz Atak snajperski 3D. W tych grach otrzymujesz opis celu i musisz je dyskretnie usunąć.

Gry snajperskie online

Jeśli jesteś pewnym siebie strzelcem, możesz przenieść swoje umiejętności celowania na arenę online. Granie w gry snajperskie online to świetny sposób na sprawdzenie swoich umiejętności celowania przeciwko innym graczom. Jak być może wiesz, jest to o wiele trudniejsze niż granie z martwymi botami!

Wskocz w krwawy świąteczny koszmar w Zimowe starcie 3D. Na tym internetowym polu bitwy może być tylko jeden Święty Mikołaj dzierżący karabin – Ty. Ta gra jest częścią Starcie snajperów seria strzelanek. W tej sekcji znajduje się szeroka gama gier snajperskich online w pierwszej i trzeciej osobie.

Gry Stickman Snajper

Jeśli chcesz strzelać do stickmanów zamiast do ludzi, zawsze możesz spojrzeć na nasze gry snajperskie stickman, takie jak Zabójca taktyczny 3. Ta gra powraca do motywu zabójcy, w którym płaci się za potajemne przeprowadzanie zabójstw i unikanie wykrycia.


Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są najbardziej popularne Gry Snajperskie?

 1. Sniper Mission
 2. Kirka.io
 3. Time Shooter 3: SWAT
 4. Sniper Shot: Bullet Time
 5. Assault Bots
 6. Sniper Attack 3D: Shooting War
 7. Elite Sniper
 8. Rooftop Snipers
 9. RoyaleDudes.io
 10. Winter Clash 3D

Jakie są najlepsze Gry Snajperskie do grania na telefonach i tabletach?

 1. Kirka.io
 2. RoyaleDudes.io
 3. Sniper Mission
 4. Time Shooter 3: SWAT
 5. Winter Clash 3D

Jakie są niektóre niedoceniane Gry Snajperskie?

 1. Hunter

Czym są Gry Snajperskie?

Gry snajperskie to gry strzelanki z naciskiem na cel i skupienie. Większość gier snajperskich są 3D i obejmują cele dalekiego zasięgu, które wymagają silnego poczucia dokładności. Wybierz swój karabin snajperski do wyboru i celuj w dół zakresu. Wyeliminuj swój cel za pomocą czystego strzału.


Zagraj w najlepszą grę online Gry Snajperskie za darmo na CrazyGames, bez konieczności pobierania lub instalacji. 🎮 Zagraj w Sniper Mission i wiele innych już teraz!
Pokaż Więcej