Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Agar.io

Ocena:
7,8
(18 223 głosów)
Wydany:
czerwiec 2015
Ostatnio zaktualizowany:
lipiec 2023
Technologia:
HTML5
Platformy:
Browser (desktop-only), iOS, Android
Klasyfikacja:
Strony Wiki:

Wypróbuj jedną z najlepszych gier wieloosobowych - Agar.io. Agario to zabawna, wciągająca gra MMO, w której musisz jeść lub być zjedzonym podczas dążenia do dominacji w świecie kolorowych komórek. Gra ma tylko 2 proste zasady, których należy przestrzegać: 1) możesz spożywać tylko te cele, które są mniejsze od ciebie, aby rozwijać się samemu, 2) musisz dać większym obiektom więcej miejsca albo umrzesz. Zacznij poruszać się po sieci i spróbuj złapać wszystkie malutkie plamy koloru. Jedz i rozwijaj się, dziel i rozmnażaj się, aby rządzić światem.

Postaraj się powiększyć i stworzyć największą komórkę. Użytkownicy mają doskonały refleks i ciągle się poruszają, unikając wrogów. Spraw, by komórka zjadała malutkie, kolorowe kropki, by rosła. Podbijaj arenę Agar.io i pożeraj innych graczy w gorączkowej akcji multiplayer.

Agar.io ma również tryb Battle Royale teraz, można go znaleźć tutaj. To jest absolutnie niesamowite! AKTUALIZACJA: Jeśli lubisz Agario, na pewno powinieneś wypróbować nasze inne .io gry takie jak Slither.io, Paper.io 2, i Krunker!

Data Wydania

Kwiecień 2015 r.

Platformy

  • Przeglądarka Internetowa
  • iOS app
  • Android app

Twórcy Gry

Agar.io jest tworzony przez Matheusa Valadaresa, brazylijskiego dewelopera, który miał zaledwie 19 lat, gdy tworzył grę!

Opcje

  • Gra w szybkim tempie .io do jedzenia mniejszych komórek, aby stać się większą
  • Cztery tryby gry, w tym Battle Royale
  • System kont
  • Baw się z przyjaciółmi na tej samej arenie
  • Można grać w trybie pełnoekranowym

Premiera

Matheus Valadares ogłosił Agar.io na 4chan 28 kwietnia 2015 roku. Matheus, 19-letni brazylijski deweloper, napisał grę w kilka dni przy użyciu JavaScript i C++. Gra została ogłoszona bez nazwy i użytkownicy musieli się połączyć z adresem IP Valadares, aby zagrać.

Tylko później nazwa "Agar.io" została zasugerowana przez anonimowego użytkownika na 4chan. Matheus kontynuował dodawanie nowych funkcji do gry tydzień później Agar.io wszedł do Steam Greenlight.

Pierwsze recenzje

Na początku opinie na temat wydania gry były mieszane. Niektórzy chwalili grę za jej prostotę i mechanikę gry. Fani gry nawet opisali ją jako "dobrą abstrakcję zaciętego przetrwania najsilniejszej konkurencji, którą czasami można zobaczyć na poziomie mikroskopijnym". Pojawiła się jednak również krytyka dotycząca prostej rozgrywki. Była ona skierowana głównie na powtarzalność i kontrolę wersji mobilnej. Tom Christiansen z Gamezebo powiedział, że gra nie była w stanie utrzymać jego uwagi i że ogólnie było to bardzo powtarzalne.

Powodzenie gry

Jednak Agar.io szybko stał się sukcesem, głównie dlatego, że był często propagowany w mediach społecznościowych i transmitowany na Twitch.tv i YouTube. Mobilna wersja gry została pobrana ponad dziesięć milionów razy w ciągu ich pierwszego tygodnia, a w 2015 roku Agar.io była najbardziej poszukiwaną przez Google grą wideo. W tym samym roku znalazła się nawet na piątej pozycji na liście najlepszych gier YouTube. Zabawny fakt, Agar.io pojawiła się również w serialu Netflix Dom z Papieru!

Ostatnio zaktualizowany

19 lip 2023

Sterowanie

Użyj myszki do gry. Naciśnij W, aby wyrzucić masę, i spację, aby się rozdzielić.
Reklama
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama