Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Taming.io

Ocena:
8,7
(142 732 głosów)
Deweloper:
LapaMauve
Wydany:
wrzesień 2022
Ostatnio zaktualizowany:
kwiecień 2023
Technologia:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasyfikacja:
Strony Wiki:

Taming-io to gra survivalowa .io z magicznymi zwierzakami, które walczą u twojego boku. Zbieraj zasoby i odblokowuj ulepszenia wraz z wiekiem. Twórz przedmioty, buduj bazę i walcz z innymi graczami i ich zwierzakami, aby stać się najbystrzejszym z ocalałych.

Jak grać w Taming.io

Wytwarzaj i ulepszaj

Na początku jesteś tylko ty i twój zwierzak. Powinieneś szybko zbierać drewno z drzew, aby zacząć się starzeć i zbierać zasoby do budowy konstrukcji. Broń też jest niezbędna. Za każdym razem, gdy się starzejesz, otrzymasz szereg nagród, które zwiększą Twoje możliwości jako ocalałego. Te nagrody mogą obejmować wszystko, od żywności służącej do przywracania zdrowia, po narzędzia i broń.

Nie trać czasu na rozpoczęcie. Zacznij budować swoją fortecę i wzmocnij ją murami i wieżyczkami. Jednym z najważniejszych budynków do odblokowania dla twojej bazy jest wiatrak. Ta struktura automatycznie generuje dla ciebie złoto.

Oswajaj Zwierzaki

Unikalnym punktem oswajania są bitwy ze zwierzakami. Na początku możesz wybierać spośród wielu zwierząt domowych, ale możesz też oswoić do trzech dzikich zwierząt. Po prostu podejdź do dowolnego nieokiełznanego zwierzęcia i zobacz, co się stanie!

Zbuduj zespół

Ponieważ Taming jest grą .io dla wielu graczy, wielu innych graczy dzieli z Tobą świat. Dobrym pomysłem jest zaprzyjaźnienie się z niektórymi z nich, aby stworzyć zespół. Robienie tego w pojedynkę będzie trudniejsze, gdy zmierzysz się z innymi drużynami i graczami wyższego poziomu, którzy będą cię dominować.

Podobne gry

Taming.io jest podobny do innych gier survivalowych, takich jak MooMoo.io . Przejrzyj nasze gry w przetrwanie aby dowiedzieć się więcej, i sprawdź poniżej inne gry tego twórcy.

Opcje

  • Walcz w magicznych bitwach z innymi graczami
  • Oswój dzikie zwierzęta, by walczyły za Ciebie
  • Zbieraj różne zasoby
  • Zbuduj i wzmocnij swoją bazę
  • Odblokuj więcej nagród wraz z wiekiem

Data wydania

Listopad 2020

Twórcy Gry

LapaMauve opracował Taming.io. Ten programista stworzył także inne popularne gry survivalowe .io, takie jak Starve i Limax.io

Platforma

przeglądarka internetowa

Ostatnio zaktualizowany

24 kwi 2023

Sterowanie

  • WASD lub ZQSD lub klawisze strzałek do poruszania się
  • Lewy przycisk myszy do ataku
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama