Logo CrazyGames.com.pl
background

Gry Battle Royale (Fortnite.io)

Przeglądaj naszą kolekcję darmowych gier online Battle Royale. Możesz znaleźć najczęściej grane i najnowsze gry Battle Royale przy użyciu filtrów na tej stronie.

Popularne Tagi

Gry Battle Royale

Gry typu Battle Royale to jedne z najpopularniejszych tytułów dostępnych na PC i konsole. Wszyscy słyszeliśmy o Fortnite i Legendy Apex. Intensywna akcja dla wielu graczy jest jak nic innego – jeśli możesz wygrać te gry, wiesz, że masz niesamowite umiejętności w grach.

Popularne gry Battle Royale

Oprócz popularnych, pełnoprawnych tytułów, być może słyszałeś już o niektórych z tych popularnych przeglądarkowych gier battle royale. Zombs Royale, na przykład, jest najwyżej ocenianą grą io w tym gatunku.

Innym popularnym tytułem jest 1v1.lol, gra, w której musisz budować i walczyć w szybkim meczu na arenie. Ta gra ma aktywną i wysoce konkurencyjną społeczność.

Są też takie gry jak Fall Beans, głupia i zabawna gra, która czerpie inspirację z wirusowego hitu Fall Guys.

Inne polecane gry, które powinieneś wypróbować, to Voxiom i Surviv.io.

Gatunek Battle Royale

  • Duże otwarte mapy z różnymi lokalizacjami do odkrycia
  • Dwie drużyny lub każdy gracz dla siebie
  • Mapa, która wciąż się kurczy
  • Tylko jeden ocalały gracz lub drużyna na końcu

Różne gry wideo zwykle mają wspólne elementy, takie jak te wymienione poniżej:

  • Skrzynie wzmacniające z bronią i zbroją
  • Różne klasy broni i wyposażenie
  • Ulepsz system dla postaci

Więcej podobnych gier

Jeśli lubisz wirtualne strzelanki, walki i ogólną akcję, sprawdź te gry, aby uzyskać więcej informacji:

Czym są Gry Battle Royale (Fortnite.io)?

Gry Battle Royale to internetowe gry wieloosobowe, w których gracze walczą o to, kto zostanie ostatni. Zazwyczaj gry te odbywają się na ogromnej arenie online z bezpiecznym obszarem, który stopniowo się kurczy, dopóki nie pozostanie tylko jeden ocalały zespół lub gracz.


W naszym zbiorze, znajdują się 64 gry battle royale (fortnite.io). Gry te to zarówno gry przeglądarkowe na komputer oraz urządzenia mobilne, jak i aplikacje do korzystania z gier na telefony i tablety z systemem Android i iOS. Przedstawiamy wam gry 1-64, w tym Rocket Bot Royale, 1v1 Battle, Gridpunk - 3v3 Battle Royale, i wiele innych darmowych gier.
Pokaż Więcej