Logo CrazyGames.com.pl

Gry Parkingowe

Symuluj parkowanie samochodów w każdej z tych darmowych gier parkingowych online! Jedź po parkingach i starannie zaparkuj swoją ciężarówkę, samochód, autobus lub inny pojazd pomiędzy białymi liniami.

Popularne Tagi

Najlepsze gry w symulatory parkowania

Jeśli chcesz doświadczyć w pełni trójwymiarowego parkowania samochodu jest wiele gier, które idealnie nadają się do tego, by w nie zagrać. Furia parkingowa 3D daje ci swobodę poruszania się po mieście i parkowania w różnych miejscach. Garaż Parking - W trakcie gry szukasz miejsca parkingowego w opuszczonym garażu.

Możesz również zaparkować duże pojazdy, takie jak ciężarówki oraz autobusy - to trochę większe wyzwanie! Rosyjski kierowca ciężarówki Kamaz oraz Kierowca ciężarówki Kamaz W obu przypadkach chodzi o prowadzenie ciężarówek, wypełnianie misji i parkowanie ich w wyznaczonych strefach.


Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są najbardziej popularne Gry Parkingowe?

 1. Parking Jam Escape
 2. Garage Parking
 3. Hexa Parking
 4. Parking Fury 3D: Beach City 2
 5. Truck Space
 6. Drift Parking
 7. Car Parking Pro
 8. Kogama: Christmas Runner
 9. Russian Driver 3D
 10. Russian UAZ 4x4 Driving Simulator

Jakie są najlepsze Gry Parkingowe do grania na telefonach i tabletach?

 1. Truck Space
 2. Parking Space
 3. Parking Slot
 4. Park the Police Car
 5. Time to Park

Czym są Gry Parkingowe?

Gry parkingowe polegają na parkowaniu pojazdów na wolnych przestrzeniach. Możesz zaparkować samochody, autobusy - jakikolwiek pojazd chcesz. Wiele gier parkingowych wymaga dokładnego i schludnego parkowania w obrębie linii!


Zagraj w najlepszą grę online Gry Parkingowe za darmo na CrazyGames, bez konieczności pobierania lub instalacji. 🎮 Zagraj w Parking Jam Escape i wiele innych już teraz!
Pokaż Więcej