Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Planet Clicker

Ocena:
9,0
(49 576 głosów)
Wydany:
listopad 2021
Technologia:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasyfikacja:

Planet Clicker to prosta gra typu clicker, w której Twoim celem jest zwiększenie produkcji energii i kolonizacja innych planet. Kupuj i ulepszaj różne środki produkcji energii i obserwuj jak jednostki płyną!

Kolonizacja układu słonecznego

Ziemia

Planet Clicker zaczyna się od Ziemi i różnych ulepszeń energetycznych. Możesz zwiększyć produkcję energii poprzez zwiększenie siły klikania, budowanie farm, elektrowni i wiele innych.

Mars

Kiedy już zdobędziesz wystarczająco dużo energii z Ziemi, możesz kupić Marsa poprzez międzyplanetarny transfer jednostek energii. Czerwona planeta posiada zestaw nowych ulepszeń, takich jak olej słoneczny, węgiel, energia jądrowa i technologia obcych.

Venus

Ostatnią planetą jest Wenus, której zakup kosztuje 1 bilion jednostek energii. Na tej planecie znajdziesz różne technologie, takie jak żelazo, lawa i tajemnicze ulepszenie "technologia przyszłości", które znajduje się na samym dole listy.

Więcej gier jak to

Gry Clicker oraz Idle są jednymi z najbardziej wciągających gatunków, które pojawiły się w Internecie. Oznacza to, że wybór jest bardzo duży. Inne klasyczne tytuły, które warto sprawdzić, gdy już podbijesz Układ Słoneczny, to m.in. Candy Clicker 2, Krąg Stworzenia oraz GrindCraft.

Data wydania

Marzec 2020 r.

Deweloper

Planet Clicker jest opracowany przez Coltroc.

Platforma

Przeglądarka internetowa (stacjonarna i mobilna)

Sterowanie

Kliknij lewym przyciskiem myszy na planety, aby wygenerować energię.

Reklama

Więcej Gier Z Tej Serii

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama