Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Gry MMO

Dołącz do milionów innych graczy w wielu różnych światach i scenariuszach dzięki tej kolekcji najlepszych darmowych gier MMO!

Popularne gry

Role-Playing

Najpopularniejszym rodzajem MMO jest MMORPG. Wiele z tych gier RPG jest dostępnych za darmo w przeglądarce internetowej, więc nie musisz niczego pobierać! Na przykład Shakes and Fidget to zabawna i humorystyczna gra RPG osadzona w świecie, w którym żyje ponad 50 milionów graczy na całym świecie.

Strategia czasu rzeczywistego

Chociaż gry RPG są najbardziej popularne w gatunku MMO, istnieje mnóstwo gier RTS. Dwie dobrze znane gry w tym gatunku to Goodgame Empire i Battle for the Galaxy. Jeśli przejrzysz kolekcję, zdasz sobie sprawę z wielu innych gier tego typu, osadzonych w różnych okresach czasu.

Zarządzanie farmą

Gry rolnicze MMO są idealne dla kochających pokój pacyfistów. Istnieje wiele ogromnie popularnych gier w tym gatunku. Klondike jest bardzo zalecany, jeśli gry rolnicze są preferowane.

Gry turowe

Gry turowe charakteryzują się starą mechaniką "podejmowania tury", jak wiele klasycznych tytułów RPG.


Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie są najbardziej popularne Gry MMO?

 1. 8 Ball Master
 2. Goodgame Empire
 3. Hero Wars
 4. World of Solaria
 5. SuperCity
 6. Hawked
 7. Rise of Cultures
 8. RAID: Shadow Legends
 9. State of Survival
 10. Pirates of the Caribbean

Jakie są najlepsze Gry MMO do grania na telefonach i tabletach?

 1. Imperia Online
 2. Harvest Honors
 3. Wars of Worlds
 4. Lady Popular

Czym są Gry MMO?

MMO to skrót od Massively Multiplayer Online, co oznacza, że gra może obsługiwać tysiące aktywnych graczy w trwałym świecie online. Ten typ gier obejmuje wiele stylów, a termin MMO może odnosić się do setek różnych tytułów przeglądarkowych.


Zagraj w najlepszą grę online Gry MMO za darmo na CrazyGames, bez konieczności pobierania lub instalacji. 🎮 Zagraj w 8 Ball Master i wiele innych już teraz!
Pokaż Więcej