Logo CrazyGames.com.pl
Wykryto kontroler
Poznaj nasze gry kompatybilne z kontrolerem

Star Stable

Ocena:
9,0
(2076 głosów)
Wydany:
listopad 2019
Technologia:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop-only)
Klasyfikacja:

Star Stable to niesamowity symulator konia. Jest to gra MMO o koniach, w której należy dbać o swojego konia. Eksploruj duży i piękny świat, aby brać udział w różnych wyzwaniach i zadaniach. Ta gra o koniach dostarcza wiele zabawy i jest jedną z najbardziej unikalnych gier fabularnych online dostępnych obecnie.

Stwórz swoją własną postać online w Star Stable

Aby rozpocząć, gracze muszą stworzyć swoje własne postacie od podstaw. Proces tworzenia jest obszerny, a można wybierać spośród różnych cech. Na przykład, gracze mogą zmienić fryzurę, cechy twarzy i kolor oczu.

Ponadto, gracze mogą również zmieniać kolor i imię swojego źrebaka. Ta kreatywna możliwość pozwala graczom dostosować grę do swoich upodobań i tworzyć unikalne połączenie jeźdźca i konia.

Niesamowita rozgrywka symulująca jazdę konną

Oprócz możliwości personalizacji, ta gra dostarcza ogromnej frajdy. Ta masaowo wieloosobowa gra online ma ogromny potencjał. Eksploruj świat 3D i wykonuj różne zadania i misje. Graj, starając się zdobyć najszybciej rosnącego konia.

Ponadto, możesz grać ze swoimi przyjaciółmi i razem podróżować przez krajobrazy oraz brać udział w wspólnych zadaniach. Ta gra ma nieskończone możliwości i doskonale nadaje się dla miłośników koni.

Data premiery

Październik 2011

Deweloper

Gra została stworzona przez Star Stable Entertainment AB.

Platforma

Windows i Mac
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama