Logo CrazyGames.com.pl

Battle for the Galaxy

36 539
oceny
9,1

Battle for the Galaxy to międzyplatformowa gra MMO strategia ustawiona w przestrzeni kosmicznej. Czerpiąc inspirację z najbardziej znanych sci-fi gier RTS, musisz zbudować i rozszerzyć swoją bazę i siły wojskowe wystarczająco silne, aby atakować wrogów, plądrować zasoby, bronić swojej bazy, i zarabiać medale. Dzięki wciągającej wizualizacji 3D i świetnej muzyce, to doskonały wybór dla darmowych gier przeglądarkowych.

Battle for the Galaxy

Battle for the Galaxy to idealna dla graczy, którzy lubią budować epickie fortece planetarne i siły wystarczająco silne, aby zniszczyć ogromne osady opozycji w kilka sekund. Ta niezwykle zabawna gra jest darmowa bezpośrednio w Twojej przeglądarce internetowej - nie musisz się rejestrować! Zostań dowódcą i zarządzaj swoją gwiezdną flotą.

Konstrukcja

Aby zbudować potężną flotę galaktyczną, potrzebujesz solidnej bazy. Ochrona twoich zasobów powinna być traktowana równie poważnie jak atakowanie. W Battle for the Galaxy jest ponad 20 budynków do zbudowania i ulepszenia. Aby bronić swojej bazy, możesz budować mury, bunkry, wieże tesla i inne futurystyczne bronie uzbrojone z kolosalnymi efektami.

Jest wiele budynków wojskowych do produkcji i ulepszania swoich możliwości. Na przykład, Laboratorium Techniczne opracowuje nowe technologie, aby dać Twoim oddziałom więcej mocy wybuchowej podczas ataku. Zbuduj kwaterę główną firmy, a będziesz mógł ubiegać się o utworzenie korporacji, w której będziesz mógł zażądać sił bezpośrednio od korporacji. Możesz nie tylko poprosić o żołnierzy, ale także otrzymać kilka boostów, aby przyspieszyć swoje postępy w grze.

Bitwy

Bitwy są kluczem do postępu, a także są uzależniające, zabawne i angażujące. Walka z innymi graczami nie tylko podniesie twój poziom, ale także będzie okazją do zebrania ich Tytanu, niezbędnej waluty do kupowania i ulepszania w Battle for the Galaxy. Możesz przechowywać swój Tytan w budynkach magazynowych wokół swojej bazy.

Opcje

  • Buduj, rozwijaj i ustalaj strategię
  • Darmowa, międzyplatformowa rozgrywka
  • Wspaniała grafika 3D, efekty i muzyka
  • Dołącz do korporacji z innymi graczami
  • 50 misji dla jednego gracza

Twórcy Gry

Battle for the Galaxy zostało stworzone przez AMT games.

Data Wydania

Wrzesień 2016

Platformy

Ta gra to gra na przeglądarkę internetową. Jest również dostępna jako aplikacja na Androida i na iOS.

Sterowanie

  • Kliknięcie lewym przyciskiem myszki w celu interakcji z obiektami i budynkami
  • Kliknij lewym przyciskiem myszy, aby rozmieścić oddziały podczas bitwy
Reklama
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama