Logo CrazyGames.com.pl

Goodgame Empire

30 612
oceny
8,7
Goodgame Empire jest grą strategiczną MMO osadzoną w czasach średniowiecza. Zaczynając od jednego zamku, będziesz stopniowo rozwijać swoją cywilizację na całym świecie, aby stworzyć kwitnące imperium. Gra jest darmowa w Twojej przeglądarce internetowej, nie wymaga pobierania, więc rozpocznij i dołącz do sojuszu już dziś!

Goodgame Empire

Goodgame Empire pielęgnowało społeczność graczy online przez wiele lat od powstania gry. Wraz z imponującą listą funkcji, które sprawiają, że jesteś nią zajęty, są także częste oraz obszerne aktualizacje, które sprawiają, że rozgrywka jest świeża, a społeczność graczy online współpracujących z Empire - unikalna.

Zbuduj Imperium

Na początku, zaczynasz od zamku. Stamtąd masz do zbudowania ponad 60 budynków, z wieloma poziomami ulepszenia zarówno budynków jak i jednostek. Zbudowanie prawdziwie epickiego królestwa może zająć trochę czasu, ale nie kończy się na pierwszej twierdzy. Możesz rozszerzyć swoje imperium na nowe regiony na mapie, gdy zbudujesz swoją główną bazę. Istnieje również szereg atrakcyjnych elementów estetycznych, aby udekorować swoje imperium i uczynić je Twoim własnym.

Walka w bitwach

W średniowieczu, nie można mieć przyjaciół bez wrogów. Jest to czas imperiów walczących o dominację, a od ciebie oczekuje się, że weźmiesz udział w walce. Imperium posiada strategiczny i wszechstronny system walki oraz ponad 50 jednostek wojskowych do wykorzystania. Możesz nawet dostosować wyposażenie i przedmioty, aby dostosować swoje możliwości bojowe. Utrzymaj swoją armię dobrze odżywioną i silną, a następnie rzuć wyzwanie innym graczom w ekscytujących bitwach.

Dołącz do Wspólnoty

Goodgame Empire posiada unikalny sojusz i system paktów, który pozwala na dołączenie do innych graczy. Nie tylko jest to społecznie satysfakcjonujące, ale również otrzymujesz kilka korzyści z przyłączenia się do sojuszy, które są korzystne podczas startu. Bycie w sojuszu może przyspieszyć czas budowy, przyspieszyć atak i co najważniejsze, zapewnić przyjazną społeczność, do której można dołączyć!

Jak również mając społeczność ponad 80 milionów graczy na całym świecie, są regularne aktualizacje i wydarzenia w grze, aby utrzymać grę angażującą i pomóc Ci stać się ostatecznym KRÓLEM!

Opcje

  • Zbuduj swoje własne imperium od zera
  • Twórz sojusze i angażujemy się w strategiczne bitwy
  • Wspólnota ponad 80 milionów graczy
  • Darmowa gra w twojej przeglądarce

Platformy

  • Przeglądarka internetowa
  • iOS
  • Android

Twórcy Gry

Goodgame Studios stworzyło Empire. Gra jest aktywnie aktualizowana co tydzień. Inne popularne gry opracowane przez Goodgame Studios to Big Farm oraz Legends of Honor.

Oryginalna Data Wydania

Empire zostało wydane w 2011 roku, ale od tego czasu gra otrzymała wiele aktualizacji.

Sterowanie

Użyj myszki do gry w Goodgame Empire.
Reklama
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama